Переваги та особливості керамічної черепиці Creaton

Керамічна черепиця Creaton

Серед покрівельних матеріалів продукція концерну Creaton виділяється своїми перевагами: якістю і надійністю, технічною досконалістю і довговічністю, різноманіттям і при цьому доступністю.

Керамічна черепиця Creaton відповідає всім вимогам інноваційної продукції. Завдяки цьому протягом останніх десятиліть покупці усього світу віддають перевагу саме їй.

Гарантія якості черепиці Creaton

Важливе місце у процесі виробництва черепиці займає дотримання стандартів якості та екологічності. Система якості сертифікована відповідно DIN EN ISO 9001:2000. Система управління охороною навколишнього середовища проходить щорічну сертифікацію відповідно DIN EN ISO 14001:2007.

Читайте також: 4 дизайнерські варіанти керамічної черепиці для даху котеджу

При виробництві кераміки важливе значення має якість глини. Creaton використовує тільки натуральну, високоякісну глину, самостійно добуваючи її в кар’єрах.

Гарантія на керамічну черепицю становить 30 років. Термін служби більше 100 років.

Керамічна черепиця Creaton Premion

Характеристики керамічної черепиці «Креатон»

Головними критеріями вибору покрівельного матеріалу є надійність, захисні властивості і довговічність. І якщо довговічність кераміки не викликає сумнівів, надійний захист забезпечується тільки технічно досконалими вузлами стиків черепиці і досконало продуманою формою профілю. І в цьому керамічній черепиці Creaton немає рівних!

Читайте також: Покрівля з черепиці. Вибираємо кращий матеріал для даху котеджу

Максимальна герметичність і довговічність покрівельного матеріалу. Гарантована герметичність досягається багаторазовим тестуванням конструкції пазових замків черепиці, «доведенням» точного розташування, кількості, форм і розмірів ребер, пазів і водовідвідних каналів перед запуском в серійне виробництво.

Ретельно розробляються пазові замки і вивірені форми профілів. Важливою особливістю черепиці Creaton є можливість застосування на мінімальних для керамічної черепиці кутах нахилу покрівлі від 10 градусів.

Керамічна черепиця Creaton Rapido Для додання керамічній черепиці виключної міцності і морозостійкості, розроблена і впроваджена революційна технологія, що отримала назву Keralis. Вона включає два виробничих етапи: унікальний метод підготовки глини і подальший високотемпературний випал черепиці. В результаті черепиця набуває:

 • виняткову міцність завдяки спіканню матеріалу по всій товщині,
 • морозостійкість за рахунок дрібнопористої структури,
 • несприйнятливість до впливу ультрафіолету, так як профарбована по всій площині, включаючи бічні кромки,
 • чудовий захист від утворення моху і грибків , внаслідок високих водовідштовхувальних властивостей,
 • стійкість кольору.

Читайте також: Корисні поради. Як виконувати монтаж керамічної черепиці

Особливості керамічної черепиці Creaton

Виробник черепиці пропонує великий вибір форм і кольорів керамічної черепиці – більше 1000 варіантів!

 • Naturrot. За словами фахівців Creaton: «У виробництві черепиці натурального кольору беруть участь тільки стихії – земля, вода, повітря і вогонь». Відсутність пігментів гарантує екологічну безпеку і цінову доступність. В «натуральному» кольорі пропонуються всі моделі черепиці.
  Звичайно, основний асортимент Creaton становить керамічна черепиця з різними декоративними покриттями, що формують колір, структуру поверхні і надають черепиці особливі захисні властивості.

Читайте також: Як розрахувати необхідні матеріали для монтажу покрівлі із натуральної черепиці?

 • Ангоб Nuance. Колекція декорів, навіяних самою природою. Різноманітні відтінки цегляного, червоного, коричневого, сірого і чорного кольорів з характерною матовою поверхнею. Створить єдиний гармонійний простір, переносячи на покрівлю всі колірні нюанси навколишніх природних пейзажів. Найбільш популярне покриття, що поєднує велику різноманітність кольорів, довговічність і доступну ціну.

 • Глазур Finesse. Вишуканість, витонченість – це зміст і суть колекції дивовижної глазурі від Creaton. Гладка, блискуча поверхня, особлива плавність ліній і пропонована колірна палітра. Заповнені глазур’ю пори поверхні черепиці забезпечують надійний і довговічний захист від старіння і найсуворіших кліматичних впливів, стійкість до механічних пошкоджень, появи тріщин і утворення моху. Завдяки масштабному серійному виробництву немає рівних за співвідношенням якості та ціни.

Читайте також: Натуральна черепиця Röben Piemont – ідеальне рішення для ремонту даху

 • Глазур Noblesse. Благородство класики. Широка палітра традиційних і оригінальних кольорів у кристалічному блиску. Збільшений шар глазурі збільшує всі достоїнства черепиці з таким покриттям. Колекція виділяється естетичною досконалістю і володіє ще вищими захисними властивостями.
 • Черепиця формату «бобровий хвіст». Спеціально для Creaton знаменитий промисловий дизайнер Фрідріх Ернст фон Гарньер (Friedrich Ernst von Garnier), що славиться своїми новаторськими ідеями в області колористики і архітектурної візуалізації, створив екстраординарні, що не мають аналогів колекції кольорової черепиці з покриттями ангоб і глазур.

Керамічна черепиця Creaton Titania

 • Ангоб Nuance Exclusive. 18 ексклюзивних, «теплих» природних відтінків відкривають нові можливості в оформленні покрівель з урахуванням особливостей місцевого ландшафту. Ангобіроване покриття забезпечить надійний захист, стійкість кольору  і довговічність покриття.
 • Глазур Noblesse Exclusive. Єдина в своєму роді колекція кольорової глазурованої керамічної черепиці, яка налічує 60 відтінків колірної гами. Підібрати окремі назви такій різноманітності виявилося нелегко, тому кожен з «12 місяців» має ще 5 неординарних відтінків від «самого світлого» до «самого темного». Для цієї колекції були розроблені спеціальні пігменти, що не містять кадмію і селену, що забезпечує екологічність матеріалу.

Звертайтеся в компанію «Максімус центр», де вам допоможуть обрати керамічну черепицю Креатон у Львові за доступною ціною. Це дозволить оформити покрівлю з урахуванням індивідуальних архітектурних уподобань. Також тут зможете купити високоякісні  декоративні аксесуари для монтажу черепиці.