Натуральна черепиця Röben Piemont – ідеальне рішення для ремонту даху

Заміна старого дахового покриття на нове – одна із найбільш обговорюваних тем на будівельних форумах, адже до такого рішення все частіше приходять власники будинків, коли йдеться про необхідність облаштування старого даху та його повноцінний «апгрейд». Проте, підібрати покрівельний матеріал, який із легкістю допоміг би вирішити це питання – доволі складно, зважаючи на різноманітні технічні вимоги, конструкції дахів та інше.

Інноваційне рішення компанії Röben – натуральна черепиця Piemont – з легкістю впорається із таким завданням. А все тому, що ця розробка від Röben має спеціально спроектовану замкову систему, яка значно полегшує процес монтажу та є гарантією виняткової щільності. Piemont – це ексклюзивна модель черепиць Röben, в основі створення якої – багаторічний досвід та сучасні технології.

Що відрізняє натуральну черепицю Röben Piemont від інших?

Насамперед, класичний дизайн у сучасній інтерпретації. Завдяки цьому, черепиця Röben Piemont чудово підходить як для будівель у сучасному, так і в традиційному стилі. Її застосовують і під час будівництва нових будинків, і для облаштувань старих дахів будь-якого типу, навіть з дуже малим кутом нахилу.

Основна перевага натуральної черепиці Röben Piemont – спеціальні замки, що забезпечують широкий діапазон зміщення, завдяки чому черепицю можна розсовувати на відстані до 38 мм, а це значно полегшує кладку, зокрема у складно доступних місцях. До речі, зверніть увагу, що інші види керамічної черепиці, котрі доступні на ринку, мають можливість такого зміщення лише на 6 мм. Це особливо важливо при реновації старих дахів.

У такий спосіб ви можете забезпечити чіткий та правильний процес кладки даху, навіть при значних відхиленнях між кроквами, що є основною проблемою старих дахів. І саме ці спеціальні замки – гарантія повної герметичності та щільності, завдяки чому черепиця чудово поєднується із готовими дерев’яними елементами старих дахів, для яких досить складно підібрати оновлені варіанти покриття.

Не лише зміщуваність

Проте, окрім такої переваги, натуральна черепиця Röben Piemont має ще чимало відмінних особливостей, що роблять її ідеальним варіантом для ремонту дахів. Зокрема, це її низька вага – 3,8 кг/шт. З огляду на це, навантаження на дах складатиме лише 42 кг/м². Як і вся лінійка натуральної черепиці Röben, Piemont характеризується міцністю, стійкістю до негативних впливів зовнішніх факторів, морозостійкістю і низьким водопоглинанням.

Точно продумані розміри черепиці дозволяють з легкістю проводити покрівельні роботи, особливо виконання тих елементів даху, що потребують матеріалу меншого формату. Окрім цього, черепиця достатньо ударостійка, що має визначальне значення при монтажі.

Керамічна черепиця Röben Piemont особливо приваблива завдяки свому дизайну – вона має нижчу хвилю, порівняно з іншими видами черепиці Röben, додаючи справжньої елегантності будинку.

Вибір кольору черепиці

Röben пропонує цілу палітру з 10-ти кольорів черепиці, аби задовольнити найвибагливіші смаки споживача. Каштановий, мідний, антрацитовий, бордовий, колір осіннього листя та інші – все це дозволяє створити шедевральний проект – з нотками та емоціями, які обираєте саме ви, незалежно від стилю вашого будинку. Наприклад, для сучасних будівель підійде колір Тобаго чи Трентіно, а прихильникам традицій буде до смаку мідний чи каштановий.

Рекомендації щодо застосування натуральної черепиці Röben Piemont

Керамічну черепицю Röben із колекції Piemont варто застосовувати для дахів із кутом нахилу від 22-ох градусів. Перш ніж розпочати заміну дахового покриття, переконайтесь у правильності вимірів та розрахунків, щоб зміна старого покрівельного покриття на нове була для приємним та захопливим процесом.