Переваги використання та особливості монтажу керамічної черепиці Röben

Високоякісна черепиця Röben є по-справжньому красивим, міцним, надійним і довговічним покрівельним матеріалом, який однаково гармонійно виглядає в міській забудові і на будинках серед природних красот.

Черепицю виробляє німецька компанія Röben, яка давно зарекомендувала себе як надійний виробник якісної продукції. Сучасний завод Röben відкрився в Німеччині в 2009 році і відразу ж налагодив виробництво клінкерної продукції в досить широкому асортименті, значно виділившись серед інших випуском серій білої плитки, керамічної черепиці, тротуарної та облицювальної цегли.

Будучи найбільшою приватною компанією в Європі, що виробляє будівельні матеріали з обпаленої глини, Röben впровадила новаторські технології, вигідно відрізняючись ринкової гнучкістю, розумінням потреб сучасної архітектури і будівництва, а також високими технічними характеристиками продукції.

Читайте також: 4 дизайнерські варіанти керамічної черепиці для даху котеджу

Крім того, 2009 рік також став роком відкриття не тільки унікального заводу з виробництва клінкерної продукції, єдиного у своєму роді у всій Європі, з технологіями, що відповідають найсучаснішим вимогам. А також роком запуска в експлуатацію нових родовищ глини Вестервальд і Баннбершайда.

Характеристики натуральної черепиці Röben

  • Довговічність натуральної черепиці. Термін експлуатації покрівлі становить не менше 100 років.
  • Стійкість до екстремальних погодних умов і механічних навантажень (включаючи ураганні вітри, опади будь-якого ступеня інтенсивності, і т.п.).
  • В асортименті є всі основні типи профілів: хвильова черепиця, пазова, дрібно- і великоформатна, із збільшеною площею поверхні.
  • Широкий вибір моделей, кольорів і поєднань обробки (ангоб, глазур). Колірна гамма включає класичні та авангардні варіанти.
  • Система аксесуарів, що дозволяє повністю укомплектувати покрівлю та забезпечити високу якість монтажу.
  • Придатність для покрівель різного архітектурного рішення, в тому числі покрівель з малим ухилом. Може експлуатуватися на дахах з кутом нахилу від 10 ° до 90 °.
Керамічна черепиця Röben Piemont
Керамічна черепиця Röben Piemont

Підготовка до укладання керамічної черепиці

Під час проведення проектних робіт необхідно враховувати технологічні особливості черепиці – її значну вагу в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами, тому особлива увага приділяється посиленню крокв, причому з урахуванням можливого навантаження від снігу в зимовий період.

Читайте також: Покрівля з черепиці. Вибираємо кращий матеріал для даху котеджу

Розрахунки показують, що в середньому досить посилення системи крокв на 20%, що може бути досягнуто зменшенням кроку, без збільшення поперечного перерізу брусів. У кожному конкретному випадку можуть застосовуватися додаткові аксесуари для монтажу черепиці. Якщо передбачається зробити скат даху пологим – не обійтися без додаткового шару гідроізоляції, а якщо дах планується у вигляді крутого схилу – доведеться додатково фіксувати черепичну плитку за допомогою шурупів і так званих кляммерів.

 

Схема монтажу черепиці

Компанія Röben пропонує все необхідне для якісного укладання черепиці: декоративні елементи торців покрівлі, ковзани, стрічки для герметизації, спеціальні конструкції для вентиляції, снігозатримання, забезпечення безпеки та прикраси для покрівлі. Щоб новий дах служив довго і бездоганно, необхідно обрешітку крокв виконати з добре висушеної деревини міцних порід.

Читайте також:  Корисні поради. Як виконувати монтаж керамічної черепиці

Монтаж черепиці починають від краю карниза в сторону коника. Як правило, напрям укладання – справа наліво. Щоб уникнути перекосів крокв і для забезпечення рівномірного навантаження на них, необхідно попередньо розмістити на схилах даху невеликі стопки черепиці, по 5 штук в кожній.

Керамічна черепиця Röben Piemont
Керамічна черепиця Röben Piemont

Кріплення керамічних плиток здійснюються за допомогою спеціальних замків. Додатково фіксуються елементи черепичної покрівлі поблизу карнизів, ковзанів і краю даху. Шаховий порядок укладання підвищує стійкість черепичного даху до сильного вітру. Крім того, такий порядок монтажу сприяє стійкості черепиці на крутій покрівлі.

Читайте також: Натуральна черепиця Röben Piemont – ідеальне рішення для ремонту даху

Керамічну черепицю Röben можна купити у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17, де представлено широкий вибір видів покрівельних матеріалів за доступною ціною. Фахівці компанії «Максимус Центрі» допоможуть вибрати потрібний колір та дизайн, а також розрахувати кількість покрівельного матеріалу та додаткових аксесуарів для влаштування даху.