Відображаються усі з 3 результатів


Товщина -

Виробник -

Потужність -

Вихідна напруга -

Тип генератора -

Тип мембрани -

Тип бітуму -

Основа -

Тип покрівлі -

Фасування -

Тип суміші -

Виробник -

Товщина -

Форма -

Щільність +

Матеріал -

Виробник -

Розміри рулону -

Матеріал -

Граматура +

Розмір вікна +

Висота -

Розмір отвору +

Тип вікна -

Тип сходів -

Розмір -

Товщина -

Тип плити -


Як вибрати і купити пінопласт, або експандований пінополістирол

Спінений або експандований пінополістирол, відомий під назвою «пінопласт», – популярний недорогий утеплювач, який має низку переваг і недоліків. У котеджному будівництві його застосовують для різних цілей – від утеплення стін і перекриттів до теплоізоляції підлог на ґрунті і фундаментів. Найцікавіші в практичному застосуванні – нові різновиди спіненого пінополістиролу, наприклад сірий графітовий пінопласт.

Якщо ви вирішили купити пінопласт для утеплення котеджу, варто звернути увагу на всі плюси і мінуси цього утеплювача і зрозуміти, в яких випадках використання спіненого пінополістиролу має сенс, а коли краще замінити його іншим утеплювачем – мінеральною ватою або експандованим пінополістиролом.

Якщо говорити про плюси, то на користь того, щоб купити пінопласт, зазвичай виділяють такі аргументи:

  • мала теплопровідність, λ = 0,033-0,040 Вт/мК;
  • невисока ціна і, як наслідок, можливість заощадити на утепленні;
  • мала питома вага і простота застосування;
  • мінімальне водопоглинання;
  • жорсткість і пружність плит, відсутність усадки;
  • стійкість до бактерій і мікроорганізмів.

Мінусів у пінопласту теж чимало, і передусім варто виділити такі характеристики:

  • здатність до займання (самозагасаючі види не горять, якщо відсутнє джерело вогню);
  • виділення отруйних речовин під час нагрівання вище 75-80 °C;
  • невисока звукоізоляція (порівняно з мінеральною ватою);
  • мала стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • мінімальна паропроникність;
  • відсутність стійкості до вуглеводневих речовин (бензину, уайт-спіриту, ацетону, бітуму).
Читати більше...

Що потрібно знати, щоб купити пінопласт: характеристика утеплювача

Спінений пінополістирол – прекрасне рішення для бюджетного утеплення будівель, побудованих за застарілими технологіями (насамперед будинків із залізобетону і повнотілої цегли). Хоча потрібно визнати, що пінопласт використовують і в сучасному будівництві, наприклад у складі тришарових СІП-панелей і в залізобетонних будівлях із незнімною опалубкою (за технологією «Термодім»).

Пінополістирол для утеплення стін

Невелике водопоглинання пінопласту – вагома перевага порівняно з мінеральною ватою, оскільки тут не потрібно піклуватися про можливе намокання і висихання утеплювача. Але все ж потрібно розуміти, що пінопласту шкодить постійний вплив рідини. На відміну від екструдованого пінополістиролу, у вологому середовищі він розбухає і поступово руйнується. При цьому пінопласт створює непаропроникний бар'єр при утепленні фасадів «дихаючих» стін, і тому, скажімо, для утеплення газобетону його майже не використовують.

Однак, безсумнівно, головний мінус пінопласту – висока пожежо- та екологічна небезпека. Навіть якщо ви вирішили купити пінопласт ПСБ-С, до складу якого входять антипірени, що додають матеріалу здатність до самозагасання, це не вбереже від утворення токсичних речовин під час пожежі.

Читайте також: 5 питань про те, як вибрати і купити пінопласт для утеплення та будівництва

Рішення купити пінопласт може бути продиктовано різними аргументами, і в окремих випадках сучасні різновиди цього утеплювача, такі як графітовий пінопласт, можуть бути цілком затребувані.

2 види експандованого пінополістиролу: білий і графітовий пінопласт

• Звичайний спінений (або експандований) пінопласт

У продажу можна зустріти 2 види пінопласту, які відрізняються не тільки кольором, але і складом, а також характеристиками.

  • Білий пінопласт – це і є відомий всім класичний пінополістирольний утеплювач. Коефіцієнт теплопровідності λ = 0,033-0,040 Вт/мК спільномірний із показниками мінеральної вати, і його використовують не тільки для «мокрого» утеплення фасадів цегляних і залізобетонних будинків, а й для багатьох інших цілей. Сфера застосування пінопласту визначається його щільністю і міцністю.

Читайте також: Екструдований пінопласт: сучасний матеріал для внутрішнього та зовнішнього утеплення

  • сірий графітовий пінопластСірий пінопласт відрізняється від білого тим, що на виробництві в його склад додають порошок графіту, який і додає матеріалу темний колір. В результаті пінопласт стає непрозорим для теплових променів (інфрачервоного випромінювання), які виділяють всі нагріті предмети. Це дозволяє відбивати тепло, що випромінюється, наприклад, стінами будинку, назад у приміщення. Коефіцієнт теплопровідності графітового пінопласту λ = 0,031 Вт/мК наближається до показників екструдованого пінополістиролу, а його вартість порівнянна зі звичайним білим пінопластом.

Для яких цілей варто купити пінопласт: технічні характеристики і сфера застосування

Головні характеристики пінопласту – його марка, щільність, а також показники міцності на стиск і вигин. У продажу матеріал позначається буквами EPS, ПСБ і ППС, самозатухаючий пінопласт має маркування ПСБ-С.

Переваги та недоліки пінопласту

Для утеплення будівель найкраще купити пінопласт у вигляді плит зі сторонами 50-100 см і товщиною 2-10 см. Після найменування виробу зазвичай вказується марка пінопласту, яка свідчить про максимальну щільність плит. У продажу можна знайти плити ПСБ-15, ПСБ-25, ПСБ-35 і ПСБ-50, щільність яких буде не вище, відповідно, 15, 25, 35, 50 кг/м3. Причому фактичне значення щільності зазвичай менше найменування марки.

Читайте також: Утеплення підлоги в приватному будинку. Як теплоізолювати перекриття

пінопласт «Ферозіт 35 Grafit Fasad» Вироби застосовують для різних цілей:

  • легкі плити ПСБ-15 (реальна щільність – 8-12 кг/м3) придатні для місць, де не передбачається навантажень на утеплювач, наприклад у складі тришарових і каркасних стін, а також перегородок;
  • універсальні плити ПСБ-25 (16-18 кг/м3) використовують в тому ж місці, де і легкі (виготовлення СІП-панелей), а також там, де можливі невеликі навантаження на утеплювач, наприклад «мокре» утеплення фасадів;
  • жорсткі плити ПСБ-35 (22-26 кг/м3) підходять для випадків із сильним навантаженням на утеплювач, наприклад під час утеплення підлог на ґрунті і перекриттів, монтажу теплих підлог, утеплення плоских дахів, основ терас, фундаментів і цоколів;
  • міцні плити ПСБ-50 (30-32 кг/м3) в приватному житловому будівництві майже не використовують, хіба що для утеплення підлоги в гаражах.

Купити пінопласт для утеплення будівель можна з доставкою по Львівській області в такі населені пункти: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.