Показано 1–12 із 13


Товщина -

Виробник -

Потужність -

Вихідна напруга -

Тип генератора -

Тип мембрани -

Тип бітуму -

Основа -

Тип покрівлі -

Фасування -

Тип суміші -

Виробник -

Товщина -

Форма -

Щільність +

Матеріал -

Виробник -

Розміри рулону -

Матеріал -

Граматура +

Розмір вікна +

Висота -

Розмір отвору +

Тип вікна -

Тип сходів -

Розмір -

Товщина -

Тип плити -

New

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол POLYBOARD 1200×600×10

42.20  грн/шт.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол POLYBOARD 1200×600×20

60.50  грн/шт.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол POLYBOARD 1200×550×30

93.90  грн/шт.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол POLYBOARD 1200×600×30

90.70  грн/шт.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол POLYBOARD 1200×550×40

125.10  грн/шт.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол POLYBOARD 1200×600×40

121.00  грн/шт.

Як вибрати і купити утеплювач для будівництва

Малоповерхове будівництво не можна уявити без теплоізоляції. Утеплювачі використовують для поліпшення теплотехнічних характеристик будинків із важких матеріалів для кладки стін – газобетону, керамоблоків і цегли. Застосовують їх і як ключовий матеріал у легких будівельних технологіях на основі дерев'яного каркаса (каркасні будівлі та будинки з СІП-панелей). Для тієї чи іншої конкретної мети зазвичай потрібно купити утеплювач специфічного призначення.

Основна характеристика утеплювачів – великий обсяг і мала питома вага. Найбільш використовувані в будівництві теплоізоляційні матеріали – мінеральна вата і пінополістирол – на 95 % і більше складаються з повітря, яке знаходиться всередині мінеральних волокон або полімерних комірок.

При цьому шар теплоізоляції часто доводиться використовувати в абсолютно різних умовах, і вимоги до утеплювачів не універсальні. В одних випадках потрібна жорсткість і пружність матеріалу, в інших – здатність протистояти впливу вологи, в третіх цінують малу питому вагу. І тому, скажімо, для утеплення похилого даху або фасаду будинку із газоблоків рекомендують купити мінеральну вату, а для теплоізоляції фундаменту і цоколя вибирають екструдований пінополістирол.

У продажу є багато різновидів мінеральної вати і пінополістиролу. Тому для того щоб вибрати і купити утеплювач, враховують не тільки будівельну технологію, але і, звичайно ж, вартість і споживчі характеристики матеріалу.

Читати більше...

Мінеральна вата: вибір базальтових утеплювачів і скловати

Мінеральна вата на відміну від пінополістиролу не горить, вбирає вологу, пропускає пар і добре затримує звук. Коли потрібно купити мінеральну вату, мова може йти як про утеплювачі з натуральної кам'яної вати на основі базальтових волокон, так і про скловату.

Умовно виділяють 3 категорії мінеральної вати: щільність м'яких утеплювачів – 10-35 кг/м3, напівтвердих – 50-100 кг/м3, жорстких – вище 100 кг/м3. Вироби продають у вигляді плит і рулонів, які можуть бути додатково покриті алюмінієвою фольгою або пароізоляційною плівкою, оброблені гідрофобізаторами. Існують і двошарові матеріали з шарами різної щільності або з покриттям із вітростійкого скловолокна.

  • Більш щільна, пружна і жорстка базальтова вата має сірий або коричневий колір і може витримувати механічні навантаження.
  • Легке і еластичне скловолокно відрізняється жовтуватим або білим кольором. Його частіше застосовують там, де механічних навантажень не передбачається.

Читайте також: Утеплення мінеральною ватою. Вибір і покупка утеплювача

Мінеральна вата підходить для стін каркасних будинків і перегородок, а також для утеплення фасадів, дахів і перекриттів.

Пінополістирол: чим екструдований пінополістирол краще пінопласту

Відмінність пінополістиролу від мінеральної вати в тому, що він майже не пропускає вологу і пар, але горить, руйнується під впливом ультрафіолету і слабо ізолює звук. У продажу є два різновиди пінополістиролу:

  • пінопласт, або спінений пінополістирол, маркується EPS, ПСБ та ППС;
  • екструдований пінополістирол маркується XPS і ЕППС.

Недоліки пінопласту – нездатність довго витримувати контакт із водою, ключова перевага – відносно невисока ціна. Цей утеплювач можна купити для теплоізоляції стін із низькою паропроникністю (наприклад, бетону), але він не підходить для паропроникних матеріалів (газобетону, меншою мірою – для керамоблоків).

Читайте також: Екструдований пінопласт: сучасний матеріал для внутрішнього та зовнішнього утеплення

Екструдований пінополістирол на відміну від пінопласту чудово витримує навантаження і вплив вологи. Цей утеплювач можна купити для теплоізоляції вологих приміщень, а також конструкцій на рівні землі і нижче (фундамент, цоколь, гаражі, підвали, підлоги на ґрунті і т. ін.).

Як вибрати і купити утеплювач для теплоізоляції стін мокрим методом?

При виборі фасадного утеплювача враховують состав пирога стіни і характеристики стінового матеріалу. Утеплення стін мокрим методом передбачає кріплення і облицювання теплоізоляції за допомогою рідких складів – клейових та армуючих сумішей, фарб і штукатурок. Для того щоб витримувати чималу вагу теплоізоляційного пирога стіни, використовують тарілчасті дюбелі для утеплювачів і армуючі сітки для оздоблювальних розчинів. При цьому сам утеплювач повинен бути пружним, жорстким і щільним.

Монтаж утеплювачаКрім того, для утеплення паропроникних стінових матеріалів – газобетону і меншою мірою керамоблоків – потрібен утеплювач, який не затримуватиме рух пари усередині стіни. Найкраще подібним вимогам відповідають плитні утеплювачі з кам'яної вати на основі базальту. Товщина теплоізоляції в середньому становить 10-15 см.

Який теплоізоляційний матеріал підходить для вентильованих фасадів?

Для вентильованого фасаду краще купити плити легкої напівжорсткої мінеральної вати на основі скловолокна. Цей матеріал важить менше кам'яної вати і перевершує її з точки зору еластичності і гнучкості, що важливо при утепленні конструкцій складної форми. Скловата добре витримує вітрові навантаження і швидко висихає при випаданні конденсату в пирозі стіни.

Читайте також: Утеплення газобетону мінеральною ватою: ціна 1 м2 і склад стіни
Читайте також: Вентильований фасад із мінеральною ватою на газобетоні: ціна 1 м2 і склад стіни

Потрібно також розуміти, що в вентильованих фасадах (на відміну від мокрого способу утеплення стін) заборонено використовувати пінополістирол, оскільки він пожежонебезпечний.

Який утеплювач купити для теплоізоляції стін зсередини?

Рішення утеплити стіни зсередини приймають у крайньому разі, коли фасадні роботи неможливі, занадто витратні або складні. При цьому традиційні утеплювачі – пінополістирол і мінеральну вату – краще не використовувати, оскільки це зазвичай веде до конденсації вологи всередині стіни і утворення цвілі і грибків.

Внутрішнє утеплення будівель

Читайте також: Внутрішнє утеплення за допомогою Ytong Multipor. Покроковий майстер-клас

Альтернатива стандартним рішенням – мінеральний плитний утеплювач із теплоізоляційного газобетону Multipor. Він має дуже високий показник паропроникності і капілярно-активну структуру, яка не дає волозі накопичуватися в стіні. Дихаючий утеплювач Multipor не тільки не провокує утворення цвілі і грибків в стіні, але і допомагає оптимізувати мікроклімат у будинку.

Що враховують при виборі теплоізоляції для утеплення даху?

Для теплоізоляції похилих дахів краще купити мінеральну вату товщиною до 25-30 см. Не дивлячись на те що матеріал у цьому разі не піддається механічним навантаженням, використовують і рулонні, і плитні утеплювачі.

Читайте також: Утеплення даху. Технологія теплоізоляції мінеральною ватою
Читайте також: Утеплення підлоги в приватному будинку. Як теплоізолювати перекриття

Для дахів із крутими схилами краще купити напівжорстку мінеральну вату в плитах. Це вбереже утеплювач від сповзання і захистить від виникнення містків холоду. Для дахів із пологими схилами можна купити недорогі м'які утеплювачі в рулонах, які все одно потрібно надійно закріпити.

Який утеплювач купити для теплоізоляції підлог і перекриттів?

Щоб вибрати і купити утеплювач для підлоги і перекриттів, враховують конструкцію підлоги.

  • Якщо матеріал буде відчувати механічні навантаження (наприклад, утеплення підлоги на бетонній стяжці або на бетонному перекритті), застосовують жорсткі плити з мінеральної вати або екструдований пінополістирол. При утепленні підлоги на ґрунті без бетонної основи (поверх шару піску і щебеню) застосовують тільки екструдований пінополістирол.

  • Якщо ж утеплювач не буде відчувати механічні навантаження (наприклад, утеплення дерев'яних перекриттів і підлог по лагам), використовують напівжорсткі або м'які утеплювачі на основі базальту або скловолокна.

Замовьте доставку утеплювачів у населені пункти Львівської області: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.