Водостічна система Galeco ПВХ – надійний та якісний водостік

Водостічна система Галеко ПВХ – це сучасна та функціональна система, основним завданням якої є довгострокове та надійне водовідведення.

Система Galeco ПВХ виготовлена з полівінілхлориду, який є стійким не тільки до механічних пошкоджень та розтягнень, але й до проявів корозії. Як результат, система Галеко ПВХ є вдалим вибором з гарантією довгострокового функціонування.

Якісний водостік Galeco ПВХ

Особливістю водостічної системи Галеко ПВХ є якісно нова ринва з внутрішнім вигоном, що гарантує відсутність проливання навіть під час сильних злив. Для більшої функціональності системи, з’єднувачі та ринви мають спеціальні тримачі, що дозволяє проводити кріплення до лобової дошки. Таким чином, єдиним рухомим елементом системи залишається ринва, завдяки чому забезпечується стабільність та міцність всієї конструкції.

Монтаж Галеко ПВХ не займає багато часу. Для зручності установки системи Галеко ПВХ на кутах та з’єднувачах позначені лінії монтажу. Процес установки відбувається за допомогою спеціальних кронштейнів, які можна регулювати у вертикальному положенні.

Читайте також: Вибираємо водостічну систему: ПВХ або сталь із полімерним покриттям

Основними перевагами водостічної системи Galeco ПВХ є:

  • Універсальність та сучасний дизайн
  • Інноваційна форма ринви
  • Стійкість до розширення
  • Сучасний профільований кронштейн ринви
  • Стійкість до навантажень
  • Антикорозійна стійкість
 • Екологічна безпечність
 • Підвищений блиск
 • Захист кольору

Матеріали системи Галеко ПВХ мають захист кольору UV Protect.

Як купити якісний водостік Galeco ПВХ в Україні

Для того, щоб нова система Galeco ПВХ стала надійним помічником з питань водовідведень її варто купувати тільки у перевірених постачальників. Знайти оригінальну водостічну систему Галеко ПВХ у Львові ви зможете у компанії «Максимус Центр».

Читайте також: Огляд сталевих та пластикових водостічних систем Galeco

Компанія «Максимус Центр» пропонує оригінальну систему Галеко ПВХ з доставкою по всій території України. Саме в нас ви зможете замовити оптом або у роздріб елементи системи Galeco ПВХ по найнижчій ціні. Це може бути, як муфта труби ПВХ чи лійка, так і кронштейн ринви або ж дощоприймач.

Купити водостічну систему Galeco ПВХ ви можете просто зараз. Для цього достатньо тільки підтвердити вибір на нашому сайті. Компанія «Максимус Центр» пропонує польські водостічні системи Galeco високої якості та тільки доступні ціни.