Водостічна система Galeco. Огляд сталевих та пластикових типів

Водостічна система Galeco – це інноваційне рішення у світі водостоків від відомого польського виробника. Завдяки високоякісним комплектуючим матеріалам та відмінним експлуатаційним характеристикам водостічні системи Галеко є оптимальним вибором для водовідведень з об’єктів будь-якого цільового призначення.

Основними перевагами водостічних систем Galeco є.

  • Широкий вибір видів водостічних систем;
  • Конструкційна надійність та ефективність кожної системи;
  • Використання високоякісних комплектуючих матеріалів;
  • Простий та швидкий монтаж;
  • Високий рівень антикорозійного захисту;
  • Естетична привабливість;
  • Доступна цінова політика.

Розрізняють наступні види водостічних систем Galeco.

Водостічна система Galeco Stal

Перевагою даної системи є більш глибока ринва, завдяки чому досягається висока продуктивність водовідведень.

Водостічна система Galeco Stal2

Водостічна система Галеко Stal2 відзначається прямокутним профілем труби та ринви, що дозволяє створити не тільки ефективний процес водовідведень, але й естетично привабливий зовнішній вигляд будинку з карнизом. Крім того у систему Galeco Stal2 входить декорована планка для софіту, яка закриває зовнішню сторону ринви та створює ефект гладкої поверхні.

Читайте також: Вибираємо водостічну систему: ПВХ або сталь із полімерним покриттям

Водостічна система Galeco Luxocynk

Така водостічна система виготовлена з надміцної оцинкованої сталі з нанесенням хромованого покриття, завдяки чому досягається довговічне та естетично привабливе водовідведення з високим захистом від корозії.

Водостічна система Galeco Bezokapowy

Особливістю нової водостічної системи Galeco Bezokapowy є можливість її встановлення в утепллюючих слоях будівлі без використання традиційного карнизу. Така система є ідеальним вибором для невеликих об’єктів промислового типу та заміських будинків. Крім того, прямокутна труба дозволяє приховати процеси водовідведення в утеплюючи слоях споруди.

Водостічна система Galeco Decor

Дана водостічна система є ідеальним вибором для створення естетичного та надійного водовідведення. Завдяки своїй невеликій вазі, така система підійде для встановлення на делікатних та малих спорудах. Крім того, водостічна система Galeco Decor є стійкою до впливу корозії та не потребує особливого догляду.

Водостічна система Galeco PVС

Особливістю водостічної системи Galeco PVС є наявність регульованого кутового елементу, який дозволяє отримати індивідуальним кут нахилу, в залежності від особливостей будівлі. Додатковою перевагою такої водостічної системи є простий та швидкий монтаж.

Як купити водостічні системи Галеко в Україні

Компанія «Максимус Центр» пропонує оригінальні водостічні системи Galeco від польського виробника. Завдяки зручному каталогу з детальними описовими характеристиками кожної водостічної системи процес пошуку не займе багато часу.

Замовити нову водостічну систему Галеко у Львові або в Києві можна вже сьогодні. Для цього достатньо лише підтвердити свій вибір на нашому сайті.