Бітумна естетика: переваги м’якої черепиці ІКО

Компанія ІКО – це лідер на ринку виробництва якісних гідроізоляційних покрівельних матеріалів. Перший завод компанії було збудовано в 1954 році в Канаді, а на сьогодні працює вже 20 заводів в США, Канаді та європейських країнах. Компанія повністю контролює процес виробництва – від окислення бітуму і виготовлення склополотна до пакування готової продукції.

Основним принципом, яким керуються в компанії ІКО, є принцип високої якості продукції за конкурентоспроможною ціною. Бітумна черепиця ІКО виготовляється у відповідності з європейським стандартом EN-544, що гарантує якість, екологічну чистоту і довговічність.

Структура бітумної черепиці ІКО

Основа черепиці складається із скловолокна, на яке з двох сторін наноситься окислений бітум. Гранули покриття черепиці виробляються на власних заводах з натурального каменю, який оброблений барвниками. Виробник надає гарантію на свою продукцію від 20 до 50 років, при цьому реальний термін експлуатації складає більше 60 років.

Переваги бітумної черепиці IKO

  • Абсолютна водонепроникність, не піддається корозії, не вступає в дію з агресивними середовищами.
  • Негорюча та не електропровідна, не накопичує статичну електрику.
  • Підходить для будь-яких кліматичних умов, витримує будь-які температурні перепади.
  • Висока термо- та шумоізоляція.
  • Ідеальна для дахів будь-якої складної форми і дизайну. Нею легко можна покривати будь виступи, башточки, вигини і т.п.
  • Гнучкість і пластичність матеріалу забезпечують його ідеальну «посадку» на дах при неминучих деформаціях будівлі з роками.
  • Легка вага не вимагає додаткового посилення покрівлі.
  • Практична в укладанні і економічна.

Читайте також: У чому переваги м’якої покрівлі? Використовуємо бітумну черепицю

Види бітумної черепиці ІКО

Компанія IKO пропонує більше 60 варіантів форми і кольору бітумної черепиці. Черепиця може бути різної форми: прямокутна, квадратна, шестигранна, класична форма «хвіст бобра», а також представлена в різній колірній палітрі. Забарвлення бітумної черепиці IKO не змінюється з рокам , вона стійка до ультрафіолету і впливу погодних факторів.

Продукція компанії ІКО ділиться на три категорії: економ, середнього і преміум – класу. Черепиця середнього класу має додатковий суцільний клейовий шар, що полегшує укладання покрівлі і забезпечує кращу якість монтажу. Черепиця преміум-класу має поліпшений склад бітуму: у нього додані APP – модифікатори, що надають покрівельним плитках пластичність і стійкість до високих температур. Крім того, ІКО пропонує дизайнерську черепицю з незвичайною формою і великою палітрою натуральтних відтінків.

Читайте також: М’яка покрівля. Сучана бітумна черепиця Shinglas

Продукція компанії ІКО відповідає найвищому класу, що забезпечує її використання в різних кліматичних умовах. М’яка покрівля IKO характеризується оригінальним дизайном та різноманітністю форм і кольорів, які можна підібрати до будь-якого архітектурного стилю.

Придбати бітумну черепицю можна на майданчиках «Максимус Центрі» у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.