М’яка покрівля. Переваги бітумної черепиці Shinglas

«Максимус Центр» пропонує продаж бітумної черепиці Shinglas у Львові за доступною ціною. Компанія представляє широкий асортимент м’якої черепиці. Різноманітність кольорів і форм, а також переваги гнучкої черепиці надають можливість з легкістю підібрати оптимальне рішення та створити неповторну сучану покрівлю.

Виробництво бітумної черепиці «Шінглас» здійснює на інноваційному європейському обладнанні завод покрівельних матеріалів «ТехноНІКОЛЬ».

Переваги бітумної черепиці Shinglas

Варто звернути увагу на величезну кількість плюсів черепиці «Шінглас», які вигідно відрізняють її від інших матеріалів:

  • відмінна шумо- та гідроізоляція;
  • великий асортимент кольорових рішень і форм;
  • можливість простого укладання на дахах, незалежно від складності їх форми;
  • а також вигідна цінова пропозиція.

Сертифікація та відповідність європейським стандартам

Процес виробництва бітумної покрівлі є сертифікованим згідно з міжнародним стандартом ISO9001, що підтверджує якість послуг і робіт підприємства, а споживачеві гарантує безпомилковість вибору. Завод покрівельних матеріалів ТехноНІКОЛЬ за допомогою комп’ютерної системи контролю веде спостереження за всіми технологічними процесами. Крім того, кілька разів на день відбувається перевірка якості матеріалу, який виходить з конвеєра.

Читайте також: Яку покрівлю обрати? Натуральна, бітумна, металева черепиця та інші покрівельні матеріали

Автоматизована система контролю гарантує підвищену продуктивність праці при незначній кількості робочого персоналу, що виключає ймовірність людської помилки. Постійний контроль якості гарантує дотримання єдиного стандарту вироблених матеріалів. В Європі сертифікація вважається обов’язковою процедурою, яку повинна пройти будь-яка продукція, що відправляється на експорт.

Бітумна черепиця Shinglas – це покрівельний матеріал, який відповідає європейським нормам СЕ.

Виробництво бітумної черепиці

Для виробництва покрівельних матеріалів Shinglas застосовують найкраща сировина від найбільших постачальників з усього світу. Важливо, що виробництво м’якої покрівлі враховує суворі особливості вітчизняного клімату. В основу гонту черепиці лягає склополотно, яке забезпечує стійкість до корозії і гниття. З обох сторін склополотно просочується спеціальним покрівельним бітумом, що надає готовому продукту цілий ряд високих показників експлуатації.

Виробники гнучкої черепиці використовують спеціальну базальтову крихту, яка виконує відразу дві функції:

  1. естетичну – поєднання використовуваних в посипанню відтінків базальту дозволяє створити неповторні колірні рішення готової черепиці;
  2. запобігає механічним пошкодженням, захищає від ультрафіолетового випромінювання, а також структура поверхні посипання виключає утворення шуму при атмосферних явищах.

Особливості черепиці Shinglas

Покрівельна черепиця «Шінглас» є п’ятишаровим матеріалом, що характеризується дивовижною довговічністю і міцністю. Окремої уваги заслуговує простота і легкість її укладання: гнучка черепиця монтується на суцільну основу з ОСП – плит або фанери.

Читайте також: Як не поїхати дахом, обираючи покрівлю?

М’яка покрівля має відмінні гідроізоляційні властивості, а також високі показники шумоізоляції. Бітумна черепиця не просто м’яко заглушає звук граду або дощу, але й істотно знижує децибели шуму від довколишніх залізничних шляхів або автомобільної траси. Ці якості м’якої покрівлі є особливо корисним при наявності житлових мансард.

М’яка покрівля «Шінглас» є стійкою до кліматичних умов – як до морозу, так і до спеки. Сонячне ультрафіолетове випромінювання не наносить шкоди черепиці, а також бітумна черепиця може протистояти кислотним дощам і вітровому навантаженню!

Черепиця «Шінглас» має тривалий період експлуатації. Наприклад, колекція «Ультра», створена з використанням СБС – модифікованого бітуму, морозостійкого і еластичного, має гарантійний період експлуатації двадцять п’ять років. Що стосується колекції «Джаз», то для неї гарантійний термін збільшений до п’ятдесяти років!

Читайте також: Руберойд для покрівлі. Різновиди та технічні властивості

Також бітумна черепиця характеризується високою пожежобезпечністю і екологічністю щодо навколишнього середовища і людини. Вона не виділяє запаху і небезпечних речовин, навіть, під спекотними променями сонця.

Придбати бітумну черепицю Shinglas можна на майданчиках Максимус Центру у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.