Покрівля з металу. Основні переваги металочерепиці

Металочерепиця – це надійний покрівельний матеріал з тривалим терміном експлуатації, який ідеально підходить для використання в різних кліматичних умовах. Якісна металочерепиця зробить покрівельну систему будинку довговічною і надійною.

Переваги металочерепиці

Металочерепиця представлена на будівельному ринку багатьма марками, серед яких є дешеві і дорогі варіанти, але, незалежно від цього, можна виділити основні відмінні особливості даного покрівельного матеріалу.

  • Металочерепицю легко монтувати.
  • Мала вага і ергономічна форма роблять цей матеріал зручним для транспортування практично в будь-яких умовах.
  • Довговічність. Сучасне виробництво досягло такого рівня, що будь-які відповідні вироби стійкі до впливу атмосфери та механічних пошкоджень.
  • Без будь-якого догляду даний покрівельний матеріал здатний прослужити більше 50 років.
  • Низька вартість. Один з головних чинників, чому настільки популярна металочерепиця – ціна даного матеріалу, яка вигідно відрізняється від ціни багатьох сучасних покрівельних матеріалів. При цьому, вартість не впливає на якість.
  • Невелика вага. Вага 1 кв. м металочерепиці близько 4-5 кг, тому монтувати її можна практично на будь-яку покрівлю, не боячись створити зайвого навантаження на систему крокв.
  • Доступність. Купити металочерепицю можна у будь-якому місті, зокрема у Львові, Тернополі та інших містах Західного регіону.
  • Універсальність. Металочерепиця дозволяє красиво оформити покрівлю будівлі та будови будь-якого призначення – від приватного будинку до промислового комплексу.
  • Декоративні властивості. Зараз металочерепиця представлена величезним вибором колірних рішень і форм.
  • Нешкідливість. При виготовленні не використовуються шкідливі для здоров’я і навколишнього середовища складові.

Технологія виготовлення металочерепиці

Виробництво металочерепиці здійснюється з оцинкованої сталі товщиною 0,4-0,5 мм. Щоб захистити оцинковану сталь від корозії її спеціально грунтують, пасивують і покривають зовнішню сторону кольоровим полімерним покриттям.

Читайте також: Як не поїхати дахом, обираючи покрівлю?

Після нанесення всіх захисних покриттів  з листа формують профіль черепиці. Виробництво металочерепиці відбувається на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх технологій.

Чому вигідно купити металочерепицю в нашій компанії?

«Максимус Центр» пропонує купити металочерепицю за доступною ціною. Якщо вам необхідна якісна металочерепиця та інші покрівельні матеріали – зверніться до нас! Ми пропонуємо сучасні матеріали відомих виробників, які прикрасять будинок і захистять від будь-яких погодних умов. Співпраця з компанією має  наступні  переваги:

Широкий асортимент. «Максимус Центр» пропонує великий вибір покрівельних і фасадних матеріалів для дому та дачі. Ми здійснюємо продаж у Львові металочерепиці, бітумної і натуральної черепиці, а також реалізуємо водостічні системи, профнастил та іншу будівельну продукцію.

Відстеження тенденцій. Наші фахівці проводять постійний моніторинг ринку і здійснюють підбір металочерепиці та інших покрівельних матеріалів у відповідності з останніми тенденціями.

Читайте також: Яку покрівлю обрати? Натуральна, бітумна, металева черепиця та інші покрівельні матеріали

Інформаційна підтримка клієнтів. Ми співпрацюємо з сектором приватного будівництва, тому знаємо проблеми, з якими можна зіткнутися при будівництві. Наші фахівці готові надати інформаційну підтримку щодо проведення покрівельних і фасадних робіт, у тому числі монтажу металочерепиці та установки водостічної системи.

Комплексний розрахунок матеріалів. Фахівці «Максимус Центру» в індивідуальному порядку здійснюють підбір матеріалу, розрахунок кількості та ціни металочерепиці.

Доставка і монтаж. Наша компанія пропонує доставку металочерепиці у Львові та інших містах власним автотранспортом.