У чому переваги бітумної черепиці? Використовуємо м’яку покрівлю

На сьогоднішній день ринок Львова пропонує велику різноманітність покрівельних матеріалів. Бітумна черепиця – це один із найбільш надійних і зручних у використанні матеріалів. М’яка покрівля з такої черепиці володіє високою довговічністю, хорошою міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень.

У Львові бітумну черепицю можена придбати у «Максімум центрі», де пропонують покрівельні матеріали відомої компанії Shinglas.

 Основні переваги бітумної черепиці

 • Висока якість покрівлі
 • Простота монтажу покрівлі
 • Безшумність покрівлі
 • Ексклюзивна колірна гамма
 • Різноманітність дизайну черепиці

Структура бітумної черепиці

Бітумна черепиця складається з склополотна, просоченого бітумом, з різними добавками полімерів, і верхнього шару – мінеральної крихти або базальтового грануляту. Зворотний бік черепиці покритий кремнієвим піском або спеціальним резинобітумом, який забезпечує надійне приклеювання.

Читайте також: Яку покрівлю обрати? Натуральна, бітумна, металева черепиця та інші покрівельні матеріали

На внутрішню сторону бітумної черепиці на заводі наноситься спеціальна захисна плівка, яка не дає пластинам склеюватися між собою в упаковці. Перед монтажем ця плівка знімається, відкриваючи самоклеючу поверхню, що полегшує установку. Таким чином прораховується все до найдрібніших моментів, щоб замовник завжди отримував тільки надійний матеріал найвищої якості.

Де використовується бітумная черепиця?

М’яка покрівля застосовується для обробки будинків зі складною конфігурацією дахів, котеджів, промислових і громадських будівель. Бітумна черепиця може використовуватися для реконструкції старої покрівлі, підготовленої перед цим спеціальним чином, так і для влаштування нової. Зазвичай, такий матеріал застосовується на дахах, що мають нахил більше 12 градусів.

Читайте також: Як не поїхати дахом, обираючи покрівлю?

Важливі особливості гнучкої бітумної черепиці

 • Економічність. Навіть, на дахах складної конфігурації відходів буде мінімальна кількість.
 • Бітумная черепиця дуже добре протистоїть грибку, лишайникам, мохам і різним хімічним кислотам і не схильна до гниття, оскільки матеріал не пропускає і не накопичує воду.
 • Має шумоізоляційні властивості та добре зберігає тепло.
 • Відсутність необхідності в громовідводі, тому що така черепиця – дуже хороший діелектрик і не накопичує заряди атмосферної електрики.
 • Приховує будь-які нерівності даху, за рахунок відмінної гнучкості. Легко замінюються пошкоджені елементи покрівлі, оскільки плити мають невеликі розміри.
 • Наявність великої кількості відтінків і можливість підібрати покрівлю під колірну гамму будівлі.
 • Покрівля з бітумної черепиці, завдяки шаруватій структурі, не боїться перепадів температур і довго служить в холодних та жарких регіонах.
 • На даху не потрібна установка пристроїв для затримання снігу, так як сама покрівля перешкоджає лавиноподібному сходу замерзлих опадів. За рахунок специфічної конструкці. М’яка покрівля може витримати дуже сильні пориви вітру, на відміну від інших покрівельних матеріалів.
 • Невелика вага матеріалу не вимагає посилення несучої конструкції та дозволяє обходитися без великогабаритного транспорту при перевезенні.

Читайте також: Руберойд для покрівлі. Різновиди та технічні властивості

Беручи до уваги всі переваги бітумної черепиці, слід відзначити, що ціна на цей матеріал у Львові є невисокою та доступною. Спеціалісти «Максимус Центру» допоможуть визначити необхідну кількість, підібрати колір та вид покрівельного матеріалу.

Придбати бітумну черепицю Shinglas можна на майданчиках «Максимус Центрі» у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.