Мансардні вікна – це затишок і безпека вашого будинку!

Компанія «Максимус центр» пропонує у Львові продаж мансардних вікон від виробників Fakro і Velux, які втілюють європейські стандарти надійності та комфорту.

Ефективне планування з використанням мансардних вікон дозволяє значно розширити площу будинку і його функціональність. Мансарда – відмінне місце для облаштування затишної спальні, зимового саду, кімнати відпочинку, домашнього офісу і, навіть, вітальні.

При плануванні верхнього поверху будинку перше, з чого треба почати – вибір типу, форми і розташування мансардних вікон, адже саме вікна визначають комфорт і зручність.

Читайте також: Літня акція. Рулонна штора ARS всього за 650 грн при купівлі мансардного вікна Fakro

Вікна, встановлені в покрівлю, створюють природне освітлення, здатне підкреслити всі переваги дизайну приміщення і створити щось нове грою світла (теплі або холодні тони освітлення, розсіяне освітлення на один або кілька рівнів, комбінації вітражів).

 Класифікація мансардних вікон

 • конструктивно – традиційні вікна, розташовуються між крокв;
 • вікна у вигляді слухових вікон;
 • за різними системами відкривання вікна (відкидна система, середньоповоротна і комбінована);
 • за матеріалом виготовлення;
 • за властивостями склопакета по термічному опору.

Читайте також: Топ-4 види вікон для даху. Похилі, вертикальні і горизонтальні рішення

Ціни на мансардні вікна залежать від цих параметрів. Звернувшись в «Максимус центр», ви зможете обрати потрібний тип мансардних вікон у Львові за оптимальну ціну.

Переваги мансардних вікон

Освітлення приміщення. За рахунок похилого розміщення, мансардне вікно пропускає набагато більше тепла і світла (до 40 %) і максимально збільшує загальну тривалість інсоляції. При ефективному плануванні таке вікно може висвітлювати далекі куточки приміщення: коридори, сходи і холи.

Читайте також: Вибір похилого мансардного вікна. Основні елементи конструкції

Інтер’єр. Використання мансардних вікон звільняє стіни в мансарді, що дозволяє ефективно розставляти меблі та предмети інтер’єру. Конструктивні особливості вікна (розташування ручок та інше) не завадять поставити стіл або тумбочку прямо під ним.

Установка і використання. Мансардні вікна встановлюються досить просто, так як для цього процесу не потрібно спеціальних конструкцій. Вікна, які виготовлені в заводських умовах, є повністю готовими до установки, використання, а обслуговування не вимагає спеціальних знань і умінь, термін служби мансардних вікон не менше 20-ти років.

Економія при будівництві. Споруда мансарди з використанням мансардних вікон істотно заощаджує будматеріали і робочий час будівельників, що, безсумнівно, заощадить чимало коштів, які стануть в нагоді при подальшому облаштуванні будинку. При встановленні мансардних вікон використовується менше утеплювача, ізоляції та покрівлі.

Читайте також: Монтаж мансардного вікна. Проектування і установка

Мансардні вікна за своїми характеристиками перевершують фасадні. Обумовлено це тим, що вони є елементом покрівлі і повинні відповідати тим же вимогам і витримувати такі ж навантаження: вплив дощу, вітру, граду, снігу, льоду і ультрафіолетового випромінювання. У таких жорстких умовах мансардне вікно повинне зберігати всі свої характеристики, герметичність і точність розмірів (при багаторазовому відкритті-закритті протягом всього періоду експлуатації).

Складові частини мансардного вікна

 • Рама – цей елемент може бути виконаний з різних матеріалів: дерево, ПВХ.
 • Оклад – виконує захисну функцію і відводить воду від поверхні вікна. Бувають декількох типів, які відповідають різним покрівельним матеріалам. Цей елемент практично не помітний на даху, так як закривається з різних сторін покрівельним матеріалом.
 • Склопакет з посиленою міцністю, тому що приймає всі зовнішні навантаження. Як правило, цей елемент повинен бути досить легким, і тому встановлюють однокамерні склопакети. Скло загартовують в заводських умовах і перевіряють на міцність. Для підвищення теплозберігаючих характеристик склопакети наповнюють інертними газами (аргон, криптон).
 • Ізоляція – різні виробники вирішують питання гідро- і пароізоляції різними конструкторськими рішеннями, але завжди підходять до цього питання грунтовно, що значно спрощує монтаж та експлуатацію мансардних вікон.
 • Вентиляція – представлена ​​різними способами: спеціальне положення вікна, вентиляційні клапани, вентиляційні пристрої з фільтрами.
 • Фурнітура – похиле положення мансардних вікон зумовило різні варіанти відкриття.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо характеристик мансардних вікон, то краще звернутися до кваліфікованих фахівців, які обов’язково допоможуть в цій непростій справі. Складність підбору мансардних вікон полягає в тому, що віконні отвори в даху можуть мати різні розміри і конфігурацію.