Топ-10 переваг та особливостей керамічних блоків ТеплоКерам

Керамічні блоки ТеплоКерам часто називають «подвійною цеглою» – через великі розміри, які гарантують три вкрай потрібні кожному забудовнику речі.

  1. Швидкість процесу будівництва
  2. Економію коштів
  3. Якість робіт.

Якщо порівнювати керамічні блоки ТеплоКерам 2,12 НФ та звичайну цеглу, можна виокремити ключові переваги керамічних блоків ТеплоКерам.

П’ять переваг «подвійної цегли»

2 НФ 2

  • Завдяки своїм розмірам керамічні блоки майже вдвічі економлять витрати на розчини для кладки, втричі зменшують тривалість кладки стін, а відповідно – оплату робіт. Один керамічний блок ТеплоКерам дорівнює 2,12 звичайним цеглам.
  • Завдяки керамічним блокам суттєво зменшується навантаження на фундамент, що знижує ризики просідання будівлі завдяки малій вазі керамічного блоку.
  • Керамічні блоки ТеплоКерам мають показник міцності на стиск від 100 до 125 кгс/см2, тому їх можна застосовувати для кладки зовнішніх та внутрішніх стін для будівель навіть до 7-ми поверхів.
  • Керамічні блоки ТеплоКерам характеризуються точністю геометричних розмірів. Завдяки цьому можливо суттєво зекономити на оздобленні стін, зокрема на товщині штукатурного шару.
  • На гранях керамічних блоків ТеплоКерам існує «насічка», що покращує зчеплення виробу із штукатуркою.

Також можна виокремити інші особливості виробів ТеплоКерам, які притаманні виключно керамічним блокам.

П’ять особливостей керамічних блоків ТеплоКерам

1. Особлива пориста структура

Для того, аби зменшити вагу керамічних поризованих блоків та одночасно збільшити теплозахисні властивості, під час виробництва блоків в сировину, для створення мікропор, додають подрібнену тирсу, яка згорає при випалюванні, а блоки отримують свою пористу структуру. Саме завдяки внутрішній пористості керамічні блоки стають «теплими». Стіни з таких блоків можуть «дихати», підтримуючи оптимальну вологість та створюючи комфортний мікроклімат у приміщеннях. Влітку така стіна гарантує відчуття прохолоди, а взимку чудово зберігає тепло.

1112. Відмінні показники теплоізоляції завдяки низькій щільності

Керамічні блоки не лише сприятимуть зменшенню витрат на опалення, збереженню оптимального температурного режиму, але й стабілізуватимуть вологість, підтримуючи здоровий мікроклімат.

3. Високі показники протидії впливу навколишнього середовища

Довговічність – одна із важливих характеристик керамічних блоків ТеплоКерам. Вони не змінюватимуть своїх теплотехнічних праматерів, а терміни їх експлуатації не обмежені. «Подвійна цегла» надзвичайно міцна, тому не потрібно здійснювати жодних заходів для покращення показників несучої здатності будівлі.

4Екологічний будівельний матеріал

За своїм складом  «подвійна цегла» – це суміш глини та тирси. Тому такі блоки стійки до біологічних впливів, у них не розмножуватимуться грибки та пліснява. Це до певної мри природний кондиціонер, який віддаватиме вологу назовні чи збагачувати нею , якщо в приміщенні виникатиме така потреба за погодних та кліматичних умов.

2225. Звукоізоляція та вогнестійкість

Блоки Теплокерам 2,12 НФ гарантують надійну звукоізоляцію та затишок оселі. Вони забезпечують захист від зовнішніх шумів та звукоізоляцію всередині приміщень.

Крім того, завдяки стінам із «подвійної цегли», дім буде безпечним. Адже керамічні блоки ТеплоКерам виготовляють при температурі 1000 °С, і цей будівельний матеріал має високі показники вогнестійкості.

Технічні характеристики блоків

Розміри (Д×Ш×В, мм)                           250×120×138
Марка міцності                                      М100-М125
Еквівалент умовної цегли                   2,12 шт
Вага                                                          менше 4 кг
Коефіцієнт теплопровідності             λ=0,18 Вт/(м×°С)
Морозостійкість                                    50 циклів
Вогнестійкість                                        t випалу блоку 1000 °С
Питома вага (щільність)                      850-950 кг/м3
Порожнистість                                       48%
Водопоглинання                                   12-15%

Фахівці компанії «Максимус центр» завжди допоможуть обрати стінові матеріали для будівництва. Телефонуйте та отримайте відповіді на запитання щодо будівельних матеріалів для вашої оселі.