Анкерні з’єднання та кріплення для газобетону

Анкерні з’єднання та кріплення для газобетону

Необхідність кріпити різні об’єкти або конструкції до газобетону виникає дуже часто. При цьому кріплення може відбуватись, як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку газобетонної стіни. Дізнайтесь, які з’єднання та кріплення для газоблоків Ytong рекомендовані для використання.

З існуючого різноманіття кріпильних елементів для газоблоків важливо підібрати той варіант, який найбільше підходить для кожної конкретної ситуації. Для цього потрібно з детальною точністю знати технічні характеристики оброблюваної поверхні. Рівною мірою необхідно враховувати і функціональне призначення кріплення. До того ж заздалегідь потрібно встановити рівень впливу навантажень, як постійних (наприклад, власна вага), так і додаткових (наприклад, вплив температур).

Вибір та встановлення кріплень для газоблоків

У разі застосування кріпильних елементів для конструкцій і систем, які впливають на безпеку експлуатації будівлі, рекомендується використовувати сертифіковану продукцію. Крім того, вибір виду кріплення необхідно підкріплювати детальним розрахунком. Інакше помилка може призвести до заподіяння шкоди життю і здоров’ю людини або до високого матеріального збитку (наприклад, в разі балконних огорож, фасадів і навісів).

Вибір та встановлення кріплень для газоблоків

Прості об’єкти інтер’єру (плінтуси і картини) можуть бути встановлені за допомогою всіх видів кріпильних елементів. Крім дюбелів і анкерів підійдуть цвяхи і шурупи, установка яких може здійснюватись як з попереднім свердленням кам’яної кладки, так і без нього. Монтаж усіх видів кріпильних систем без винятку відбувається в суворій відповідності з інструкціями виробника і, в разі виникнення сумнівів, слід проводити випробування на визначення фактичної міцності кріплення безпосередньо на будівельному майданчику. Якщо дотримані всі інструкції і рекомендації з монтажу систем, будь-які перешкоди на шляху створення надійної конструкції відсутні.

Читайте також: Зовнішнє облицювання газобетону: навісні вентильовані фасади

Анкерні з’єднання та кріплення для газобетону Ytong

Гнучкий зв’язок Multi

Гнучкий зв'язок Multi
Галузь застосування: для встановлення в шви (як тонкі, так і стандартні) кладок стін, що з’єднуються (несуча і облицювальна конструкція). Може використовуватись як в системах із ефективною теплоізоляцією, такі без неї.
Матеріал: елемент із нержавіючої сталі.
Монтаж: закладається в шов в процесі кладки несучої стіни. Глибина закладки в несучу кладку – 90 мм і облицювальну кладку – по 60 мм. У крайових зонах фасаду будівлі рекомендується встановити додатково ще 3 анкери на 1 м2.
Розмір:
250 мм, зазор до 100 мм.

Руйнівне навантаження

На виривання з кладки з силікатної цегли з тонким швом1,5 кН
Тискне менше 1 кН

Рекомендації щодо розрахунку

Зазор між стінамиНа 1 м2
<120 мм5 шт.
120-150 мм7 шт.
150-170 мм9 шт.

Гнучкий зв’язок-анкер PB10

Гнучкий зв'язок-анкер PB10

Галузь застосування: для установки на основу з газобетону для з’єднання її зі штучною облицювальною кладкою на певній відстані. Відстань використовують, як правило, для теплоізоляції і повітряного вентиляційного зазору.
Розміри: 4×160 мм, зазор до 60 мм; 4×200 мм, зазор до 100 мм.

Руйнівне навантаження

На виривання з газобетону класом міцності
РР21-1,2 кН
РР42 кН
РР62,8 кН
Тискмінімум 1 кН

Рекомендації щодо розрахунку

Зазор між стінамиНа 1 м2
<120 мм5-6 шт.
120-150 мм7 шт.
150-170 мм8 шт.
170-200 мм9 шт.

Читайте також: Будівництво з газобетону: перев’язка зовнішніх і внутрішніх стін

Зв’язок кладки MV

Зв'язок кладки MV

Галузь застосування: для сполучення перпендикулярних кладок із газоблоків.
Витрата матеріалу: на висоті звичайного поверху потрібні 3-4 з’єднувача.
Матеріал: елемент з нержавіючої сталі або розпірно-сполучний елемент із нержавіючої сталі і поліамідна шнекоподібна гільза (входить до комплекту).
Монтаж: просвердлити отвір діаметром 10 мм та глибиною 60 мм. Закручуванням, використовуючи спеціальну насадку, встановити шнекоподібну гільзу в просвердленому отворі. Закрутити розпірно-сполучний елемент спеціальним адаптером, в раніше встановлену гільзу. У крайових зонах фасаду будівлі рекомендуємо встановити додатково ще 3 анкери на 1 м2.
Розмір: 300 мм.

Фіксатор Iso-Clip blue

Фіксатор Iso-Clip blue
Галузь застосування: для гнучких зв’язків і гнучких зв’язків-анкерів діаметром 3-6 мм, для фіксації теплоізоляційних матеріалів.
Діаметр: 60 мм.

Читайте також: Зовнішнє оздоблення газобетону лицьовою цеглою

Універсальні дюбелі та кріплення для газобетону

На додаток радимо переглянути цікаве відео з тестуванням дюбелів для газоблоків (рос. мова).

Читайте також: Відеорепортаж. Які обов’язкові тести проходить газобетон Ytong

Придбати газоблоки можна у Львові, вул. Городоцька, 300 та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17. Тел.: (067) 208-08-03.