Топ-8 аргументів на користь будівництва з газобетону

Газобетон, без сумніву, є високотехнологічним будівельним матеріалом. Завдяки своїм відмітним властивостям газобетонні блоки гарантують прості оптимальні проектні рішення, легке і швидке будівництво і високі експлуатаційні якості. У цій статті ми спробували привести всі основні аргументи на користь будівництва з газобетону.

1. Ідеальна теплоізоляція газоблоків

Однією з основних вимог до сучасної будівлі є її енергоефективність. Посилення вимог до енергозбереження, а також фінансові аспекти при експлуатації будівлі призводять до необхідності оптимізації використання енергії. Газобетон є ідеальним помічником у цьому питанні. Як у випадку з одношаровою стіною, так і з багатошаровою газоблоки забезпечують оптимальну теплоізоляцію конструкції.

Газобетон містить мільйони повітряних комірок і забезпечує тим самим прекрасну теплоізоляцію. Завдяки цьому газоблоки є ідеальним матеріалом для зведення високо енергоефективних стін. Інша перевага: всі будівельні елементи можна з легкістю розпилювати і підганяти один до одного. Отримана монолітна конструкція забезпечує ефективну теплоізоляцію, максимально знижуючи тепловтрати за рахунок відсутності «містків холоду».

2. Висока звукоізоляція газоблоків

Забезпечення якісної звукоізоляції приміщень є також одним з ключових питань сучасного будівництва. Знизити рівень шуму всередині будівель можливо або за рахунок встановлення масивних важких перешкод, або за рахунок використання багатошарових конструкцій із комірчастих і волокнистих матеріалів, які поглинають і розсіюють енергію звукової хвилі.

Читайте також: Нові вимоги до енергоефективності будівель в Україні та ЄС. Будуємо з газобетону без утеплення

Газобетон завдяки особливій структурі поверхні характеризується більш високим поглинанням звуку в порівнянні з гладкими і жорсткими для звуку поверхнями. Якщо використовується масивний будівельний матеріал, такий як газобетон, в багатьох випадках не виникає потреби у додаткових заходах по звукоізоляції.

3. Газобетон забезпечує надійний протипожежний захист

Газобетон є негорючим матеріалом, має найвищий ступінь вогнестійкості серед інших відомих матеріалів і може бути застосований для зведення протипожежних перешкод. Завдяки виключно натуральним сировинним компонентам у разі виникнення пожежі газоблоки не виділяють ніяких токсичних речовин. Крім того, маючи відмінну вогнестійкість, конструкції з газобетону довго не втрачають цілісність, а також теплоізолюючу і несучу здатність.

На допомогу проектувальнику пропонується широкий вибір конструктивних рішень для забезпечення максимальної пожежної безпеки будівлі з газобетону.

4. Газоблоки забезпечують здоровий мікроклімат

Газобетон є мінеральним будівельним матеріалом, має оптимальні показники вологості та високі дифузійні властивості, що забезпечує створення сприятливого клімату в приміщенні. Як відомо, в середньому за добу людина видихає близько 2,5 літрів водяної пари, яка поширюється, головним чином, по повітрю. Незначна кількість вологи просочується через стіни, частина накопичується поблизу поверхні стінових матеріалів і протягом часу вивітрюється.

Читайте також: Утеплення будинку. Використовуємо мінеральний утеплювач з газобетону Ytong Multipor

Висока здатність газобетону накопичувати тепло дає ідеальний тепловий захист. Матеріали внутрішніх і зовнішніх стін містять в сукупності до 30 % накопиченого будівлею тепла. Таким чином, газобетон виключає різкі перепади температур всередині приміщення і забезпечує максимальний комфорт проживання. Відсутність будь-яких хімічних добавок в газобетоні гарантує збереження здоров’я людей і довголіття.

5. Газоблоки мають високі екологічні властивості

Сировина, яка використовується при виробництві газоблоків, має природне походження. Процес виробництва газобетону здійснюється в замкнутому виробничому циклі (воно практично безвідходне), з низьким споживанням первинної енергії, і є екологічно чистим, зі сприятливим впливом на навколишнє середовище.

ytong-111

На заводах, де отримують газобетон, регулярно проводяться перевірки контролю якості сировини, щоб забезпечити максимально високу якість продукції.

6. Газоблоки забезпечують чудову несучу здатність і сейсмостійкість

Оптимальний вид стінових блоків з газобетону вибирають, ґрунтуючись на характеристиках продукту та відповідно до діючих норм.

Читайте також: Теплий газобетон Ytong Forte має збільшену межу міцності на стискання

Газобетон багато років використовують в світі для будівництва в районах із підвищеною сейсмічною активністю (в Україні таким регіоном є південно-західні області, які межують з Румунією). Досвід доводить, що будівлі з газобетону мають кращу стійкість при землетрусах завдяки зниженню ваги стінових конструкцій, а також за рахунок кладки стін на тонкошаровий клейовий розчин. Використання газобетону дозволяє істотно зменшити наслідки руйнувань навіть при найсильніших землетрусах.

7. Газобетон – високотехнологічний інноваційний будівельний матеріал

Одним із найважливіших аспектів діяльності для виробників газобетону є оптимізація теплотехнічних властивостей газоблоків за умов їхньої максимальної несучої здатності. Низька щільність забезпечує мінімальну теплопровідність блоку. Маючи оптимальний коефіцієнт теплопровідності, газобетон є надійним кам’яним матеріалом, який не вимагає додаткової теплоізоляції.

8. Велика різноманітність газоблоків для кращого будівництва

Завдяки тому, що асортимент продукції з газобетону представлений дуже широко, завжди можна підібрати ідеальний будівельний матеріал для будь-якого об’єкта.

На сьогодні наявна широка і добре комбінована продуктова лінійка спеціальних газоблоків (наприклад, це U-образні блоки або блоки із з’єднанням паз-гребінь), завдяки чому будівельні проекти можуть бути реалізовані в найкоротші терміни і з високим ступенем ефективності.

Так, застосування готових армованих дверних і віконних перемичок та інших допоміжних матеріалів значно прискорює процес зведення будинку з газобетону.

Читайте також: Внутрішнє облицювання газоблоків: вибір та нанесення інтер’єрної штукатурки

Якщо ви вирішили будувати з газобетону, фахівці компанії «Максимус Центр» нададуть відповідь на будь-які питання з цього приводу, проконсультують щодо правильного застосування і вибору газоблоків і допоможуть зробити процес будівництва з газобетону ефективним і надійним.

Придбати газоблоки можна у Львові, вул. Городоцька, 300 та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17. Тел.: (067) 208-08-03.