Сучасна система декоративного софіту Galeco Decor покращить зовнішній вигляд котеджу

Декоративний софіт – це вдалий вибір для забудови навісу з зовнішньої сторони будівлі. Особливістю декоративного софіту Галеко є можливість його встановлення навіть на дуже делікатних спорудах.

Завдяки своїй невеликій вазі установка системи софіту Галеко Декор не займає багато часу. Вона відбувається методом перпендикулярного кріплення панелей до фасадної частини будинку. Елементи софіту Галеко рекомендовано встановлювати в зонах не схильних до впливу прямих сонячних променів при зовнішній температурі повітря не нижчою за 5 С°.

Переваги декоративного софіту Galeco Decor

Основними перевагами декорованого софіту Галеко є:

  • Широкий спектр застосування;
  • Великий вибір кольорів;
  • Невелика вага;
  • Проста та швидка установка;
  • Відсутність потреби у додатковому обслуговуванні;
  • Естетична привабливість;
  • Стійкість до атмосферних впливів;
  • Довговічність;
  • Доступна цінова політика.

Для того, щоб будівельний процес реалізувався максимально швидко, а кінцевий результат перевершив всі очікування, систему софіту Галеко Декор варто купувати тільки в спеціалізованих інтернет-магазинах. Знайти монтажну планку для софіту або декорований софіт Galeco ви зможете в інтернет-магазині «Максимус Центр».

Читайте також: Водостічна система Galeco Stal – міцний та естетичний водостік для сучасних котеджів

Як замовити Софіт Галеко не дорого в Україні

Компанія «Максимус Центр» пропонує оригінальну систему софіту Galeco Decor від відомого польського виробника. Завдяки багаторічному досвіду роботи та співпраці з компанією Галеко, саме в нас ви зможете знайти, як софіт темно-коричневий, так і монтажну планку типу «J» по кращій ціні.

Для того, щоб замовити софіт (підшивку) для делікатних будівель достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії або підтвердити замовлення на купівлю системи софіту Галеко Декор на нашому сайті. Через деякий час менеджери компанії «Максимус Центр» зв’яжуться з вами та відправлять софіт цільний ПВХ або софіт перфорований у будь-яке місто України.

Компанія «Максимус Центр» – це чудова можливість купити недорого софіт Галеко з гарантією якості.

Читайте також: Водостічна система Galeco ПВХ – надійний та якісний водостік для приватного будівництва