Газоблоки Ytong та «Стоунлайт». Вибирайте кращий газобетон від відомих виробників

Серед безлічі будівельних матеріалів, що використовуються при будівництві будинків, особливе місце займають газобетонні блоки. За допомогою цього економічного та ефективного матеріалу можна спорудити будівлю будь-якої конфігурації в найкоротший термін. Високі показники міцності, точні геометричні розміри, простота виробництва і низька собівартість роблять газоблок лідером у будівництві.

Газобетонні блоки – це блоки світло-сірого кольору з суміші цементу, вапна, кварцового піску і води з додаванням пороутворюючих компонентів. По суті, газоблоки являють собою різновид пористого бетону, так званого штучного каменю. Пористості бетону надають виділяючі газ кислоти, вуглекислоти і хлористі солі. Наявність округлих пор надає газобетону практичності та унікальні властивості каменю та дерева.

Виробництво газобетону

Виробництво газобетону досить складний процес. Потрібно підтримувати певну температуру для змішування цементу, вапна, кварцового піску і води. В отриману суміш додають алюмінієву пасту, яка утворює газ, вступаючи в реакцію з вапном. У результаті утворюється водень, який випускається назовні, та виділяється кисень, що збільшує масу матеріалу.

Виробники газобетонних блоків використовують два методи затвердіння газобетону. Перший спосіб називається автоклавним: газоблоки поміщаються в спеціальну машину – автоклав, де загартовуються парою. У результаті виходить досить жорсткий матеріал. Другий спосіб затвердіння – неавтоклавний, при якому газобетонні блоки висихають природним шляхом.

Читайте також: Як вибирати газобетонні блоки

Області застосування газобетону

  • Будівництво багатоповерхових будинків на каркасній основі.
  • Будівництво двох або трьох поверхових заміських будинків.
  • Зведення перегородок, зовнішніх і внутрішніх стін.
  • Будівництво неопалюваних складських будівель.

Газоблоки – відмінна альтернатива цеглі. Блокова стіна зводиться набагато швидше, ніж цегляна. Тому, якщо ви роздумуєте, що краще купити: газобетон або цеглу для того, щоб будівництво будинку завершилося в найкоротші терміни, не роздумуйте довго. Тим більше, що на газобетонні блоки ціна у Львові цілком доступна не тільки людям з високим або середнім доходом.

Читайте також: Кладка стін з газобетону. Все що потрібно знати

Газоблоки від виробника

Якщо вам для будівництва потрібні якісні газобетонні блоки, купити їх можна у нас. Ми пропонуємо газобетону у Львові провідних виробників, таких як Ytong, «Стоунлайт», що використовують найсучасніші технології виробництва. Все це дає нам можливість пропонувати споживачам газобетонні блоки високої якості. Можете бути впевнені, що будинок, побудований з газобетону, придбаний у нашій компанії, буде міцним, затишним і теплим житлом для вас довгі-довгі роки. У нас газоблок купити не просто легко, але й вигідно.

Читайте також: Нові вимоги до енергоефективності будівель в Україні та ЄС. Будуємо з газобетону без утеплення

Ціна газобетонних блоків у Львові

«Максимус центр» пропонує купити блоки газобетонні, за доступоною ціною. Купити газобетон з доставкою та розвантаженням до об’єкта будівництва у нас ви можете як за готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Зауважимо, що вибираючи газоблоки, ціна яких визначається їх якістю, не варто намагатися заощадити ще більше на і так економічному матеріалі. Адже вам потрібен добротний будинок. Отже, і будматеріал повинен бути міцним і відповідати всім стандартам якості. Саме такі газоблоки купити (ціна – від 1350 гривень за метр кубічний в залежності від виробника) ми і пропонуємо. Асортимент нашої продукції дозволить вам придбати газосилікатні блоки будь-яких розмірів як автоклавного, так і неавтоклавного способу виробництва.

газобетоний блок

Співпраця з нами – відправна точка для будівництва будинку вашої мрії!

Придбати газобетонні блоки та інші будівельні матеріали можна у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17. Телефон: (067) 208-08-03.