10 причин, чому варто обрати клінкерну цеглу

Klinker

На будівельних форумах чи галузевих журналах часто зустрічаються думки про те, що клінкерна цегла є найкращим будівельним матеріалом. Чому так?
Ось 10 причин, чому, обираючи будівельні матеріали для Вашого будинку, варто звернути увагу на клінкерну цеглу :

1. Клінкерна цегла – довговічний матеріал

Коли йдеться про витривалість, такі стіни не мають конкурентів. Експерти вважають, що клінкерна цегла – це надійна інвестиція на роки. Адже якісно покладені стіни з клінкеру не потребуватимуть жодних змін та реновацій впродовж десятиріч.

2. Клінкерна цегла акумулює тепло

Одна із найважливіших характеристик цегли – її здатність акумулювати та утримувати тепло. Найкраще із таким завданням впорається потрійна стіна, коли зовнішній шар кладки здійснено з клінкеру.

Така стіна гарантуватиме Вам відчуття комфорту у будь-яку пору року. Адже в літню спеку в такому будинку буде прохолодно, а взимку – тепло, навіть зважаючи на швидку зміну температури за вікном.

3. Вона надзвичайно міцна

Це саме той будівельний матеріал, який здатен витримати навіть найскладніші та важкі конструкції, йому не страшні жодні статичні навантаження. Зваажючи на спеціальну технологію виробництва, така цегла має високі показники міцності стиску.


4. Клінкерна цегла – це дуже красиво. А також престижно

Звичайно, про вподобання не сперечаються. Проте, Ви рідко зустрінете людей, яким не буде до вподоби оздоблення клінкером. Престиж, відчуття гармонії, краси, стилю та індивідуальності – всі ці якості властиві саме фасадам із клінкерної цегли. Цегла дасть Вам можливість обирати способи оформлення фасаду – це і величезний вибір кольорів, можливість компонувати різноманітні структури самої цегли. Надайте Вашому будинку індивідуального стилю – традиційного чи вишуканого, екстравагантного та особливого.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA5. Клінкерна цегла не брудниться

Ані бруду, ані пилу не буде на фасаді Вашого дому. І Вам не доведеться докладати до цього ніяких додаткових зусиль, трудомісткого обслуговування чи спеціальних засобів. Звичайна вода змиє усі забруднення. Впродовж кількох хвилин. Але запам’ятайте – під час кладки клінкерної цегли не використовувати вапно, яке генрерує появу білих плями чи, як їх називають, висолів. Дотримання правил кладки клінкерної цегли, акуратність та застосування спеціального розчину для клінкерної цегли допоможе Вам зберегти Ваш дім чистим та доглянутим на роки.

6. Дім з цегли – ваша надійна фортеця

Це саме та стіна, за кою відчуваєш себе в безпеці. Вогнестійкість, міцність, здатність протистояти найрізноманітнішим чинникам – цегла завжди буде гарантією вашого внутрішнього спокою та відчуття захищеності.

7. Клінкерна цегла стійка до атмосферних впливів

Дуже низькі показники водопоглинання, клінкерна цегла не боїться дощів чи снігу, вона морозостійка, не піддається біологічній корозії. В чому ж її таємниця? Немає жодних секретів. Окрім натурального складу цегли – високоякісної глини та способі її обробки.

8. Клінкерна цегла стійка до механічних пошкоджень

Скільки разів Вам доводилось ліквідовувати тріщини, подряпини та сліди необережного поводження з Вашими стінами. У випадку з клінкерною цеглою Ви забудете про таку необхідність. Пошкодити таку цеглу доволі складно за нормальних умов застосування. І навіть якщо Ви будете оздоблювати Вашу стіну іншими матеріалами, подумайте про те, щоб місця, які постійно «під загрозою» пошкоджень – декорувати саме клінкерною цеглою.

9. Така цегла виробляється з натуральної сировини

Цегла – найбільш натуральний будівельний матеріал, доступний на ринку. Адже її виготовляють із спеціальної глини та суміші певних магматичних порід, перемішуючи все до однорідної маси. Далі формують потрібну фактуру та випалюють цеглини за дуже високих температур в межах 1200°C . А знаєте як саме таку цеглу роблять різнокольоровою? На вже випалену цеглу наносять тонкий шар білої чи кольорової глини. Це називається ангобування. І ось – наша цеглина стає не звичайною червоною, а набуває різноманітних відтінків – від голубого, білого, чорного чи кольору опалого листя!

10. Клінкерна цегла універсальна

Готичне середньовіччя чи hi-tech, яким би не був задум Вашого архітектора – клінкерна цегла втілить його плани у реальність. Незалежно від того, яку концепцію для Вашого будинку Ви оберете – до кожної із них Ви з легкістю підберете відповідний тип та колір цегли. Її застосовують і для заміських котеджів, і для величезних громадських будівель. Ви можете застосувати клінкерну цеглу і для альтанки, і для огорожі, і для ландшафтного декорування. Оформити камін чи оздобити фрагменти внутрішніх стін – Ви можете сміливо втілювати всі ваші мрії.

Широка палітра різноманітних видів цегли у “Максимус Центрі” – це Ваша можливість підібрати той будівельний матеріал, який справді буде найкращим рішенням для Вашого дому. Завітайте, наша програма лояльності для постійних клієнтів Вам неодмінно сподобається!
Дубляни, вул. Львівська, 17
Наші телефони:
+38 (067) 208-08-03 гурт
+38 (050) 371-96-99 склад