Показано 1–12 із 18


Товщина -

Виробник -

Потужність -

Вихідна напруга -

Тип генератора -

Тип мембрани -

Тип бітуму -

Основа -

Тип покрівлі -

Фасування -

Тип суміші -

Виробник -

Товщина -

Форма -

Щільність +

Матеріал -

Виробник -

Розміри рулону -

Матеріал -

Граматура +

Розмір вікна +

Висота -

Розмір отвору +

Тип вікна -

Тип сходів -

Розмір -

Товщина -

Тип плити -


Що потрібно знати, щоб купити гідробар'єри або паробар'єри

Для того щоб утеплити конструкції похилих дахів, горищних перекриттів малоповерхових будинків і стін канадських каркасних котеджів, застосовують скловолокно або базальтову вату. Ці різновиди теплоізоляції не горять і мають відповідний для надійного утеплення коефіцієнт теплопровідності, але істотно страждають від зволоження. Мінеральній ваті в конструкції стін і покрівлі потрібен захист від вологи, і для цього необхідно купити гідробар'єри або паробар'єри.

Інше найменування гідробар'єрів та паробар'єрів – будівельні дифузійні та супердифузійні мембрани або покрівельні плівки. Найбільш широко ці вироби використовують для утеплення покрівлі (схилів даху) при спорудженні мансардних поверхів.

Купити гідробар'єри або паробар'єри потрібно для того, щоб оберегти від зволоження не тільки шар теплоізоляції, а й дерев'яні конструкції – крокви, лати, балки і бруси каркаса канадських будинків. Потрібно розуміти, що намокання теплоізоляції всього на 2,5 % знижує ефективність роботи утеплювача на 50 %, а регулярне зволоження дерев'яних виробів призводить до їхнього гниття і поступового руйнування.

Крім того, важливо розуміти, яким чином рідка або пароподібна волога потрапляє в простір утеплювача або внутрішніх дерев'яних конструкцій. Тут можливі три варіанти:

  • зволоження матеріалів через дію атмосферних опадів ззовні;
  • конденсація пари внаслідок надмірної вологості повітря всередині приміщень;
  • конденсація пари всередині утеплювача і простору дерев'яних конструкцій через різку зміну температури повітря.

Нескладно здогадатися, що простою герметизацією утеплювача зсередини і ззовні захистити теплоізоляцію від вологи не вийде, і тому для нормальної роботи пирога теплоізоляції покрівлі і стін каркасних будинків застосовують різні плівкові матеріали.

Для різних цілей потрібно купити гідробар'єри або паробар'єри з різним рівнем паропроникності. У деяких випадках їхнім завданням буде повністю оберегти матеріали від пари і рідкої вологи, тоді як в інших ситуаціях потрібно буде захистити теплоізоляцію від рідкої вологи, але дозволити матеріалами звільнитися від пари, сконденсованої всередині теплоізоляційного пирога.

Читати більше...

3 види покрівельних плівок для паро- та гідроізоляції

У продажу можна знайти і купити гідробар'єри або паробар'єри, виконані на основі поліетилену або поліпропілену та посилені армуючим шаром із тканини або сітки. Для того щоб мембрани мали різну ступінь паропроникності, матеріали оснащують або не оснащують спеціальною перфорацією. Отвори в плівкових полімерних матеріалах і служать для того, щоб вільно пропускати молекули пари, але повністю зупиняти рідку вологу.

3 типи покрівельних мембран для захисту утеплювачів

  • Паробар'єри не мають перфорації. Фактично це звичайні плівкові матеріали, що повністю герметизують конструкції. Вони захищають утеплювач і дерев'яні вироби і від пари, і від рідкої вологи. Паробар'єри встановлюють із внутрішньої сторони приміщень. Вони забезпечують захист утеплювача і кроквяної системи покрівлі від вологи, яка міститься у повітрі внутрішніх приміщень.
  • Паропроникні гідробар'єри мають мініатюрні отвори в формі конусів. Перетин цих конусів збільшується зсередини назовні, і тому вони пропускають молекули пари лише в одному напрямку. Правильність роботи покрівельної плівки визначається способом її монтажу, і неправильне установлення паропроникної супердифузійної мембрани не тільки не сприятиме висиханню утеплювача, але і призведе до його додаткового зволоження.

При цьому потрібно розуміти, що в продажу можна знайти і купити гідробар'єри з перфорацією, яка може мати різні якісні показники. Тому всього прийнято виділяти три найбільш поширених типи покрівельних мембран:

  • гідро- і пароізоляційні мембрани без перфорації (паробар'єри);
  • гідроізоляційні мембрани з перфорацією і невисокою паропроникністю;
  • дифузійні та супердифузійні мембрани з перфорацією і високою паропроникністю.

Читайте також: Утеплення даху. Технологія теплоізоляції мінеральною ватою

Спосіб застосування гідроізоляційних плівок із невеликою паропроникністю і супердифузійних мембран має істотні відмінності.

  • Гідроізоляційні мембрани з малою паропроникністю не гарантують швидкого висихання утеплювача. При їхньому використанні пар конденсується як в просторі утеплювача, так і на поверхні самої мембрани. Конденсація вологи на поверхні покрівельної плівки збільшує ризик зволоження утеплювача не парою, а рідкою вологою, тому для надійної роботи теплоізоляційного пирога між утеплювачем і покрівельною мембраною формують вентиляційний зазор величиною 3-5 см.
    Щоб зробити вентиляційний зазор між утеплювачем і покрівельною мембраною, поверх крокв монтують контрлати, на які і встановлюють гідроізоляцію. В результаті забезпечується рух повітря у вентиляційному зазорі, і це дозволяє швидко висушити рідку вологу, яка конденсується на поверхні мембрани.
  • Дифузійні та супердифузійні мембрани мають настільки високу паропроникність, що встановлювати їх можна впритул до утеплювача. Вони встигають швидко висохнути і не зволожують конструкції.

Супердифузійна плівка

Важлива перевага дифузійних та супердифузійних мембран перед гідроізоляційними плівками з малою паропроникністю в тому, що вони дозволяють не тільки заощадити час, сили і засоби, відмовившись від монтажу додаткових контрлат, але і забезпечують економію простору. Хоча величина вентиляційного зазору зазвичай не перевищує 3-5 см, це все одно відчутний корисний об'єм, який можна виграти при будівництві мансардного поверху.

Як вибрати і купити гідробар'єри або паробар'єри

Покрівельні мембрани можуть відрізнятися кількістю функціональних і армуючих шарів, з яких виробляють матеріал. В середньому вироби складаються з 2-4 шарів. Наприклад, у продажу можна знайти і купити гідробар'єри або паробар'єри, які мають більш високу порівняно з іншими виробами міцність, стійкість проти ультрафіолету, надійність в умовах різкої зміни температур тощо.

Пароізоляційна плівка

При цьому найголовніша характеристика, на яку звертають увагу при бажанні купити гідробар'єри або паробар'єри, – показник паропроникності. Цей параметр визначають відповідні індекси:

  • паропроникність Q говорить про кількість грам пари, яку пропускає мембрана на 1 м2 площі;
  • паропроникність SD говорить про товщину повітряного шару, характеристики якого рівні по паропроникності цій мембрані.

Читайте також: Утеплення підлоги в приватному будинку. Як теплоізолювати перекриття

Показник Q залежить від температури і вологості, тому при виборі краще орієнтуватися на значення SD:

  • для паробар'єру – Q = 0,02-0,09.
  • для гідроізоляційних мембран із малою паропроникністю – Q = 25-40, а SD = 0,3-3;
  • для дифузійних і супердифузійних мембран – Q> 700, а SD <0,3.

Спеціальні покрівельні плівки для теплоізоляції покрівлі

У деяких ситуаціях краще вибрати і купити гідробар'єри або паробар'єри не традиційного, а спеціального типу. Їх використовують лише для окремих видів покрівельних покриттів.

  • Антиконденсаційні мембрани оснащені додатковим шаром з целюлози або віскози. Цей вологоємний матеріал здатний намокати і утримувати надмірну кількість конденсату на поверхні покрівельної плівки.
  • Об'ємні супердифузійні мембрани оснащені додатково 6-8-міліметровим прошарком об'ємного спанбонду або поліпропілену. Такі матеріали забезпечують посилену вентиляцію утеплювача і охолодження металевого покрівельного покриття. Останнє відрізняється тим, що може нагріватися на сонці до температури 100-120 °С, і тому потребує охолодження.

Монтаж покрівельних плівок

Правила монтажу покрівельних плівок

Монтаж покрівельних плівок проводять внапустку, герметично з’єднуючи відрізки мембран спеціальними стрічками і закріплюючи матеріали на кроквах або обрешітці будівельним степлером. При монтажі стежать за тим, щоб логотип, нанесений на поверхню мембрани, дивився назовні. Дуже зручні в установці покрівельні плівки з краєм, що клеїться. При їхньому використанні можна відмовитися від додаткових акрилових стрічок.

Купити гідробар'єри або паробар'єри можна з доставкою в такі населені пункти Львівської області: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.