Німецька якість. Переваги газоблоків Стоунлайт

Німецька фірма «Хеттен» є виробником промислового обладнання, на якому в Україні виготовляються популярні газобетонні блоки «Стоунлайт».

Технологія виробництва також перейнята в постачальника обладнання, що гарантує високу якість кінцевого продукту. Обладнання, на якому виробляється продукція, відповідає світовим стандартам якості.

Бренд «Хеттен» (Німеччина) дає гарантію надійності та міцності будівель, точної геометрії стін та економії коштів при використанні в будівництві газоблоків Стоунлайт.

Читайте також: Як вибирати газобетонні блоки

Технічні характеристики газоблоків Стоунлайт

  • Види: гладкий, паз-гребінь, блок для перемичок, блок для перегородок.
  • Розміри: 75, 100, 120, 150, 200, 250, 280, 300, 360, 375, 400, 500 мм.
  • Показник міцності (кгс / см²) min для D400 – В2.0 (М30), В2.5 (М35).
  • Щільність – 300, 350, 400, 500
  • Морозостійкість – F15, F25, F35

Види газобетону Стоунлайт

  • Гладкий блок використовується для зведення внутрішніх та зовнішніх стін, перекриттів, перегородок, сходових ступенів.
  • Блок паз-гребінь призначений для зведення несучих стін будівель до 3 поверхів, а також для заповнення монолітного каркасу. Основною перевагою порівняно з гладким блоком є економія клейового розчину завдяки тому, що система «паз-гребінь» виконує функцію «теплового замка» по вертикальному шву.
  • Блок для перемичок (U-блоки або лоткові блоки) використовується для теплоізоляційної опалубки при зведенні армованих перемичок, ребер жорсткості тощо. Цей блок являє собою своєрідний лоток, в який укладають арматуру, а потім в порожнину заливають бетонний розчин.
  • Блок для перегородок призначений для зведення міжквартирних та міжкімнатних стін. Перевага таких блоків: економлять об’єм приміщення, при тому зберігають свої тепло- та звукоізоляційні властивості.

Читайте також: Кладка стін з газобетону. Все що потрібно знати

Переваги газоблоків Стоунлайт

Важко переоцінити всі переваги, які надає такий будівельний матеріал, як газобетонні блоки Стоунлайт. Це ціна, чудові ізоляційні якості, низька питома вага. Цих властивостей матеріал набуває завдяки одному елементу – газовому наповнювачу.

Матеріал, з якого зроблені газобетонні блоки, має пінну структуру, тому будинок з газоблоку, більш ніж наполовину складається з повітря . А повітря, як відомо, практично не проводить тепло. Тому якщо ви приймете рішення купити газобетонні блоки для своїх будівельних потреб, тепла зима вам забезпечена.

Газоблоки «Стоунлайт» дозволяють суттєво зекономити кошти: ціна їх невисока – це раз, в опалювальний сезон ви заощадите на обігріві будинку – це два, товщина стін з газобетонних блоків може бути значно меншою, ніж кладка з інших матеріалів – це три. Аргументів на користь того, щоб купити газобетонні блоки більш ніж достатньо.

Читайте також: Топ-5 помилок при будівництві будинків із газобетону

При будівництві дуже важливо враховувати кліматичні умови, так як виходячи з них, розраховується товщина стін та інші параметри. Газобетон «Стоунлайт» дозволяє швидко звести стіни будинку. Він реалізується в різних розмірах, легко пиляється, а для прокладки внутрішніх комунікацій можна використовувати лоткові газоблоки. Весь асортимент, вартість і технічні характеристики будівельних матеріалів ви можете дізнатися звернувшись в нашу компанію.

 «Максимус центр» пропонує  купити газоблоки марки «Стоунлайт» у Львові за доступними цінами. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісні будівельні матеріали, крім того при потребі ми забезпечуємо доставку та розвантаження.

Контактний телефон: (067) 208-08-03