Клінкерна цегла – переваги та особливості

Дедалі частіше українці обирають для зведення стін своїх будинків саме клінкерну цеглу, яка не без підстав вважається одним із найбільш довершених будівельних матеріалів.
Існує кілька чинників, які переконають Вас, що клінекрна цегла – Ваш правильний вибір.

Faro, сіра розтушована гладка Екологічність

Насамперед, нагадаємо, що клінкерна цегла – 100-відсотково натуральний продукт, адже для її виготовлення використовують лише пісок та глину, поєднання яких утворює екологічно чистий та приязний для зовнішнього середовища будівельний матеріал. Додайте до цієї суміші неймовірно високі температури випалу – понад 1100 градусів Цельсія і в результаті Ви отримаєте міцний, водонепроникний та термостійкий матеріал для зведення стін і не тільки.

Довговічність

Клінкерна цегла – надзвичайно міцна та довговічна у використанні. Так, цей матеріал не один із найдешевших, проте, зважаючи на терміни її експлуатації – Ви неодмінно зможете переконатись, що надзвичайно вдале капіталовкладення. Клінкерна цегла не втрачає своїх властивостей та зовнішнього вигляду впродовж десятиліть, тому Вам не здійснювати жодних дій для відновлення її вигляду. Жодних реставрацій, жодних вдосконалень. Протидія стиранню – ось одна із найважливіших переваг цього матеріалу. Ваші діти виростуть , а на фото, де Ви тримаєте на руках уже своїх внуків, Ви будете бачити той самий колір, ту ж саму цеглу, як і в момент, коли Ви лише її обирали. Клінкерна цегла особливо стійка до забруднень, тож Вам не доведеться докладати багато зусиль, щоб Ваші стіни були у відмінному стані.

Aarhus, пісочно-біла розтушована Багатофункціональність

Клінкерну цеглу застосовують не лише для будівництва стін. Адже вона ідеально підходить і для внутрішнього оздоблення приміщень, і для огорож, камінів, сходів. Хочете облаштувати на подвір’ї затишний куточок для барбекю? Завдяки клінкерній цеглі це буде улюбленим місцем зустрічі Ваших друзів та нових сусідів.

Витривалість

Клінкерна цегла відрізняється високою вогнестійкістю зважаючи на спосіб, в який її виготовляють. Окрім цього, вона надзвичайно морозостійка та витривала відносно всіх атмосферних явищ та здатна протистояти будь-якій негоді. Клінкерну цеглу цінують також за стійкість до утворення грибків та моху. Завдяки цьому, цей матеріал не викликає алергії та забезпечує добий мікроклімат у приміщеннях. Клінкерна цегла не боїться випромінювання, то ж вона не вигорить на сонці і надовго збереже свій колір незмінним.

Chelsea, базальт розтушована LDF Ізоляційні властивості

Ще однієї характеристикою клінкерної цегли є її чудові ізоляційні характеристики. Позбавите себе від зайвого шуму, почуватись у будинку комфортно і взимку, і влітку – завдяки цьому матеріалу це напрочуд легко.

Широкий асортимент для безлічі ідей

Неймовірно широка палітра кольорів, розмаїття розмірів, можливість адаптувати цей матеріал до будь-якого типу приміщення та поєднати із усіма видами будівельних чи оздоблювальних матеріалів, зробили клінкерну цеглу ідеальним вибором для втілення всіх Ваших дизайнерських задумів. Провідні світові виробники клінкерної цегли щороку збагачують існуючі відтінки та форми, аби не обмежувати Вашу фантазію та можливості.

Фахівці компанії “Максимус центр”, зважаючи на вагомий досвід, допоможуть Вам обрати саме той вид та колір клінкерної цегли, що найбільш вдало доповнить Ваш будинок.

Звертайтесь та обирайте найкраще за виключно приємними цінами!
Наші контакти: м. Дубляни, вул. Львівська, 17
Телефони: +38 067 208-08-03; +38 050 371-96-99