Клінкерна цегла від компанії «Керамейя». Доступна продукція європейського рівня

Виробнича компанія «Керамейя» створена в 2007 році. Спеціалізація компанії – виробництво керамічної цегли самого широко асортименту. Компанія виробляє найякіснішу будівельну кераміку, так як підприємство оснащене самим високотехнологічним обладнанням.

Клінкерна цегла «Керамейя» має максимально високу міцність і довговічність. Дуже цікаво знати, що довжина печі для випалу клінкерної цегли – 212 метрів. При випічці цегли використовуються найпередовіші технології, що дозволяють виробляти продукцію найвищої якості.

Переваги клінкерної цегли від компанії «Керамейя»

  • Клінкерна цегла «Керамейя» не боїться вологи, мікроорганізмів, вітру, перепаду температури.
  • Вона вогнетривка: цеглі не страшний вогонь і високі температури.
  • Клінкерна цегла «Керамейя» практично не схильна до зносу.
  • Продукція від компанії «Керамейя» відрізняється відносно низькою ціною і якістю європейського рівня.
  • Асортимент клінкерної цегли «Керамейя» – дуже широкий.

Читайте також: Хітовий клінкер, або найпопулярніші цегляні тенденції

Де виробляють клінкерну цеглу «Керамейя»

Завод «Керамейя» був побудований відносно недавно на гроші іноземних інвесторів. Знаходиться завод у Сумах, де і був побудований з нуля на базі колишнього заводу гумовотехнічних виробів.

Будували завод протягом двох років з 2006 по 2008. В березні 2008 було виготовлено перші цеглини, котрі продемонстрували досить хороші показники. Завод «Керамейя» був задуманий і побудований, як завод-виробник саме клінкерної цегли, а не цегли взагалі. В цьому і є його унікальність.

За рахунок композитного підбору сировини з високоякісною переробкою, а також за допомогою випалу при високій температурі виходить унікальна клінкерна цегла. Клінкерна цегла – це цегла з високими технічними показниками і її виробництво вимагає чіткого дотримання всіх технологічних норм і процесів, з якими з успіхом впоралася команда «Керамейї».

Читайте також: Правила облицювання стін клінкерною цеглою

Позитивні відгуки про клінкерну цеглу «Керамейя»

Завод «Керамейя» випускає великий асортимент клінкерної цегли з дуже широким вибором колірної гами. Крім різноманітності кольрів, цегла має різні фактури, що і робить її дуже привабливою, як для архітекторів так і вцілому для багатьох українців.

Клінкерна цегла має дуже низьке водопоглинання і високу морозостійкість, тому є довговічним матеріалом. Компанія «Керамейя» має міжнародні сертифікати якості, які підтверджують всі досягнення заводу в області виробництва клінкерної цегли.

Лінія з виробництва клінкерної цегли повністю автоматизована, всіма процесами керують за допомогою комп’ютерів, які контролює один оператор, що дозволяє повністю виключити людський фактор, а це відображається на якості продукції в кращу сторону. Дана лінія дозволяє випускати сто тисяч цеглин на добу. До естетичних показників цегли команда виробника пред’являє найвищі вимоги.

Читайте також: У Львові представлена унікальна колекція клінкерної цегли Röben

Придбати клінкерну цеглу «Керамейя» можна у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.