Утеплення будинку мінеральною ватою – утеплення фасадів

Утеплення будинку мінеральною ватою

Енергозбереження – важливий фактор при зведенні будівлі. Тому, коли ви переїжджаєте на нове місце або починаєте будівництво чи ремонт, слід знати рівень теплоізоляції будинку, щоб потім не витрачати значні кошти на опалення і не застосовувати різні види електрообігрівачів. У наш час найбільш ефективними теплоізоляційними матеріалами вважаються мінеральна вата і пінополістирол.

Ефективність цих теплоізоляційних матеріалів полягає в тому, що ці речовини мають структуру, що не дозволяє теплу виходити за стіни будівлі. Такий утеплювач, як базальтова мінеральна вата, купити яку можна за доступною ціною у Львові, – продукт переплавки гірських порід до стану піни.

Даний утеплювач має багато переваг, особливо для тих, хто займається ремонтом чи будівництвом самостійно. Його плюси полягають у тому, що мінеральна вата має низьку теплопровідність, вона стійка до вологи, звукоізоляційна, вогнетривка, а також досить проста у використанні.

Читайте також: Утеплення мінеральною ватою. Вибір і покупка утеплювача

Властивості мінеральної вати

Мінеральна вата стійка до атмосферних впливів. Структура мінеральної вати пориста, між її волокнами знаходиться безліч повітряних прошарків, тому вона чудово тримає тепло і знижує звукопроникність. Також цінуються звукоізоляційні властивості мінеральної вати, які використовують при утепленні будівель, дозволяючи досягти затишку і комфорту.

Такий утеплювач є досить універсальним, оскільки виріб може поставлятись в рулонах, або у формі плит, які широко застосовують при утепленні будинків.

Отже, мінеральна вата – недорогий і ефективний утеплювач, а в поєднанні з газобетоном вона дає дуже високий відсоток збереження тепла. Варто відзначити, що утеплення фасаду мінватою виконується на завершальних етапах будівництва. Цей матеріал дешевий, міцний, його легко використовувати.

Читайте також: Утеплення стін. Основні способи теплоізоляції фасадів

Придбати утеплювач з мінеральної вати можна у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17. Контактний телефон: (067) 218-08-22.