Знижені ціни на мінеральну вату для комплексного утеплення фасадів

Плити з кам’яної вати на основі базальтового волокна Knauf Insulation FKD RS товщиною 20 і 30 мм зручно застосовувати для тепло-, звуко- і протипожежної ізоляції фасадів, укосів, перемичок і перекриттів. Подібна товщина плит оптимально підходить для додаткового утеплення стін і усунення містків холоду.

Проведення заходів по утепленню будівель зазвичай планують на теплу пору року, коли усі роботи можна виконати швидко і якісно, не побоюючись ушкодження матеріалів атмосферними опадами. Саме тому «Максимус Центр» оголосив про зниження ціни на кам’яну вату Knauf Insulation FKD RS до 73,50 грн/м2 (плити 1000×600×20 мм).

Мокре утеплення фасадів

Основне призначення мінеральної вати Knauf Insulation FKD RS – використання як в системах скріпленої теплоізоляції. Один з найпопулярніших і ефективніших способів утеплення стін по так званому мокрому методу припускає монтаж утеплювача на клей і дюбелі з нанесенням поверх нього гідрозахисного шару, армуючих елементів і тонкої фінішної штукатурки.

Читайте також: Утеплення стін. Основні способи теплоізоляції фасадів

Матеріали на основі щільного базальтового волокна якнайкраще підходять для утеплення фасадів, оскільки вони здатні витримувати регулярні вітрові навантаження на зовнішні стіни будівель.

Утеплення укосів і перемичок

При утепленні будинків необхідно піклуватися про дотримання принципу замкнутого теплового контура, а не тільки про якісне утеплення стін. Для досягнення найкращого енергозбережного ефекту, у будівлі не повинно бути так званих містків холоду, наявність яких може звести нанівець серйозні витрати на утеплення котеджів.

Читайте також: Утеплення мінеральною ватою. Вибір і покупка утеплювача

Теплоізоляцію на стіни краще укладати в два або більше шарів внапустку стиків, а також приділяти увагу додатковому утепленню ділянок, де може відбуватися витік тепла. Йдеться про утеплення укосів і вікон і дверей, теплоізоляцію зовнішніх перемичок, утеплення кутів зовнішніх стін, стиків стін із перекриттями і покрівлею і так далі.

Додаткове утеплення котеджів

Плити з мінеральної вати Knauf Insulation FKD RS товщиною 20 і 30 мм дуже зручно використовувати при збільшенні загальної товщини утеплювача. Це роблять для відповідності товщини шару теплоізоляції нормативним вимогам за значенням коефіцієнта опору теплопередачі R.

Читайте також: Нові вимоги до енергоефективності будівель в Україні та ЄС

Нагадаємо, що коефіцієнт R зовнішніх стін будинків в Україні має бути не менший, ніж:

  • R = 3,3 м2 × К/Вт у I-й температурній зоні, до якої відноситься більша частина країни;
  • R = 2,8 м2 × К/Вт у II-й температурній зоні, до якої відносяться південні приморські регіони України і Закарпаття.

Характеристики Knauf Insulation FKD RS

ПоказникЗначення
Товщина, мм:2030
Розміри, мм:600 × 1000
Коефіцієнт теплопровідності, λD, Вт/м×К:0,037
Опір теплопередачі, R, м2×К/Вт:0,50,8
Ступінь горючості:НГ
Упаковка:12 плит – 7,2 м28 плит – 4,8 м2
Ціна:73,50 м2110,25 м2

Купити базальтовий утеплювач Knauf Insulation FKD RS можна в «Максимус Центрі» у м. Львові, вул. Городоцька, 300 (територія «Метро Кеш енд Керрі») і в м. Дубляни, вул. Львівська, 17 (склад компанії).