Вапно Calmit – незамінний матеріал для ремонту та оздоблення стін

Гашене вапно, або гідроксид кальцію, – це в’яжуча речовина, яка є результатом з’єднання води і негашеного вапна. Щоб отримати цей матеріал, можна використовувати сухе гашене вапно(«пушонку») або сухе негашене вапно («кипілку»).

Сфери використання гашеного вапна

Основні переваги гашеного вапна – доступна ціна, зручність у експлуатації, широка сфера застосування та безпека для людини. Взагалі цей матеріал використовується для різних цілей, у тому числі у будівництві та хімічній та харчовій промисловості. Крім того, ним удобрюють ґрунт і білять дерева для захисту від паразитів.

Гашене вапно – матеріал для оздоблення стін

Дуже широко гашене вапно застосовують для проведення ремонтно-будівельних робіт, таких як:

  • побілка стін у житлових і нежитлових приміщеннях;
  • додавання в розчини для штукатурки, кладки, шпаклівки;
  • виготовлення паст та замазок.

Цей матеріал відрізняється еластичністю, міцністю, відсутністю грудок та зручністю в експлуатації. Розчин з вапна готується просто і швидко.

Чим відрізняються гашене та негашене вапно

Сухе гашене вапно Calmit виробництва Словаччини містить у своєму складі окиси кальцію і магнію та гідратну воду (22 %). Це білий порошок у паперових мішках по 25 кг. Термін зберігання на дерев’яних підстилках в нерозбавленому стані – 12 місяців. Вартість – 110 грн.

Сухе негашене вапно Calmit на 95 % складається з активних окисів кальцію і магнію. Упаковане у паперові мішки по 40 кг. Термін зберігання у тих самих умовах – 6 місяців. Вартість – 176 грн.

Щоб відрізнити сухе гашене та негашене вапно, потрібно додати воду. Негашене вапно при цьому вступить у хімічну реакцію з виділенням тепла. Результатом обох реакцій буде отримання придатного для використання гашеного вапна у вигляді вапняного тіста або вапняного молока.

Придбати вапно Calmit можна у «Максимус Центрі» за адресою: Львів, вул. Городоцька, 300 ( «Метро Кеш енд Керрі») або у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.