Показано один результат


Товщина -

Виробник -

Потужність -

Вихідна напруга -

Тип генератора -

Тип мембрани -

Тип бітуму -

Основа -

Тип покрівлі -

Фасування -

Тип суміші -

Виробник -

Товщина -

Форма -

Щільність +

Матеріал -

Виробник -

Розміри рулону -

Матеріал -

Граматура +

Розмір вікна +

Висота -

Розмір отвору +

Тип вікна -

Тип сходів -

Розмір -

Товщина -

Тип плити -

Ціну уточнюйте

Що потрібно знати для того, щоб вибрати і купити цеглу

Цегла – універсальний будівельний матеріал, перевірений століттями, популярність якого в останні роки трохи згасає. Її вже не так часто використовують в якості стінового матеріалу для приватних будинків, але вона затребувана в ролі елітного каменю для декору і облицювання зовнішніх стін будівель. Застосовують цеглу і для спорудження фундаментів, перегородок, допоміжних і господарських будівель. Тому охочих купити цеглу все ще чимало.

Причини популярності цегли – прості. Вона відрізняється чудовою надійністю, довговічністю, прогнозованою поведінкою, вогнестійкістю, високою звукоізоляцією і екологічністю. Цеглу виробляють з натуральних компонентів, і вона забезпечує хороші показники мікроклімату в будівлі, яка, при дотриманні всіх будівельних норм, простоїть без капітального ремонту до 100-150 років. До того ж цегляні стіни мають теплову інерцією, а сам будинок із цегли свідчить про високий статус і смак домовласника.

Головні мінуси, які зупиняють бажаючих купити цеглу, – чимала вартість зведення цегляних будинків, яка пояснюється вже згаданими перевагами цегли. Висока міцність цього матеріалу пояснює його чималу вагу і високу теплопровідність.

Не менш 25% від кошторису на будівництво цегельного будинку йде на спорудження масивного і дорогого фундаменту, ширина якого складе 0,5 м або більше. При цьому стіни в 1,5-2 цеглини все одно потребують фасадного утеплювання товщиною 10-15 см. Тому класична цегла на ринку поступово стає екзотикою, поступаючись місцем більш зручним і функціональним будівельним блокам.

І все ж необхідність купити цеглу може виникнути у будь-кого з нас, і тому важливо розібратися з призначенням і маркуванням основних видів цього будівельного матеріалу.

Читати більше...

Як вибрати і купити цеглу: призначення матеріалу

У продажу можна зустріти безліч різновидів цегли, які відрізняються як технологією виробництва, так і способом застосування. Тому перш ніж купити цеглу, варто визначитися з призначенням будівельного каменю.

як купити цеглу

  • Традиційна рядова цегла – універсальне рішення. Цей матеріал найбільш широко застосовують для зведення зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок, спорудження фундаментів й інших будівельних цілей.
  • Спеціальні різновиди цегли мають вузьку сферу застосування і більш високу вартість:
    • облицювальну цеглу – високоякісний будівельний камінь із поліпшеними технічними характеристиками застосовують для облицювання поверхонь і декоративних цілей;
    • шамотну цеглу з тугоплавких вогнетривких глин використовують тільки для кладки камінів і печей.

Читайте також: Види і різновиди цегли для будівництва котеджу

Способи виготовлення цегли

Керамічна цеглаЦеглу (рядову і облицювальну) можна умовно розділити на два основних типи, які відрізняються кольором і вихідними компонентами. Червону керамічну цеглу виготовляють із глини, а білу силікатну – з вапна з піском.

  • Керамічна цегла – універсальний камінь, який традиційно робили шляхом випалу глини при температурі близько 1000 °C. Його колір залежить від родовища глини і способу випалу. Він буває жовтим, теракотовим і навіть червоно-коричневим.
  • силікатна цеглаСилікатна цегла – не настільки універсальна, але і вартість її нижче кераміки. Пояснюється це тим, що суміш піску з вапном не обпалюють у печі, а сушать в печі-автоклаві при температурі 150-200 °C. Витрати енергії при такому способі виробництва нижчі, але і матеріал поступається кераміці з точки зору водопоглинання. Саме тому силікатна цегла не підходить для фундаментів, підвалів та інших місць із регулярним зволоженням.

Ці дві категорії повною мірою не можуть описати всю різноманітність будівельної цегли. Адже, наприклад, керамічна цегла може бути різною – виробленою методом пластичного формування або напівсухого чи сухого пресування. А крім традиційної кераміки і силікатної цегли в продажу можна зустріти ще й гіперпресовану цеглу, яку роблять із подрібненого вапняку і цементу. Але все ж в більшості випадків, якщо необхідно купити цеглу, вибирають між керамікою і силікатним каменем, орієнтуючись не на технологію виробництва, а на ціну і технічні характеристики.

Види облицювальної цегли: клінкер і звичайна кераміка

Окремо варто зупинитися на різновидах облицювальної цегли, вибір якої, при необхідності купити цеглу для декоративних цілей, найбільш складний. У продажу є чимало різновидів облицювальної цегли, включаючи силікатний і гіперпресований камінь, але тут, як і в попередньому випадку, найчастіше теж вибирають між двома категоріями.

Декоративні особливості лицьової цегли

  • Керамічна лицьова цегла – це будівельна кераміка вищої якості. Її відрізняє покращена якість зовнішніх граней і ідеальна геометрія.
  • Клінкерна цегла – ще більш високоякісна лицьова кераміка. Матеріалом для її виробництва служать тугоплавкі глини, температура випалу – понад 1200 °C. Така технологія дає можливість отримати матеріал із зменшеним водопоглинанням і збільшеною морозостійкістю. Клінкер не схильний до утворення висолів і може використовуватися навіть для мощення доріжок і тротуарів.

Фігурна лицьова цегла

І клінкер, і лицьова кераміка відрізняються широкою гамою природних кольорів, які отримують при випалюванні, а також можливістю нанесення на грані цеглин декоративних ефектів, таких як глазур або ангоб. Також, якщо необхідно купити цеглу для облицювання фасадів, варто звертати увагу на різноманітність додаткових фігурних елементів.

Читайте також: Фасад із цегли: порівняння клінкеру і облицювальної кераміки

Як купити цеглу: формат, розміри та маркування

Рядова і облицювальна цегла може бути як повнотілим монолітним каменем, так і порожнистою цеглою з наявністю порожнин, які потрібні для зниження ваги і збільшення опору теплопередачі матеріалу.

Перелік розмірів цегли прив'язаний до усталеного стандарту – так званому нормального формата NF, або НФ – 250×120×65 мм (одинарна цегла). У продажу можна зустріти також цеглу полуторного – 250×120×88 мм (1,4 NF), подвійного – 250×120×138 мм (2,1 NF) і євроформату 250×85×65 мм (0,7 NF). Застосування матеріалів цього та іншого розміру стандартизовано з урахуванням величини швів.

розміри і формат цегли

Основні характеристики, на які звертають увагу при бажанні купити цеглу, – міцність, морозостійкість і теплопровідність.

  • Міцність цегли позначають літерою М і числом, яке показує максимально допустиме навантаження (в кг) на 1 см2 виробу. Марку міцності слід визначати згідно з проектом будівлі, вона повинна бути не менше М75.
  • Морозостійкість цегли позначають літерою F і числом, яке показує мінімальну кількість циклів замерзання і відтавання, яке матеріал витримає без пошкоджень. Ця характеристика залежить від водопоглинання цегли (в середньому – 3-15%) і добре, якщо у рядового каменю морозостійкість вище F25, а у лицьового – вище F35.
  • Теплопровідність цегли визначається коефіцієнтом λ, який може бути від 0,3 до 0,9 Вт/мК. Цей параметр потрібно знати для визначення технології утеплення зовнішніх стін котеджу.

Купити цеглу можна з доставкою в такі населені пункти Львівської області: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.