Показано 1–12 із 27


Товщина -

Виробник -

Потужність -

Вихідна напруга -

Тип генератора -

Тип мембрани -

Тип бітуму -

Основа -

Тип покрівлі -

Фасування -

Тип суміші -

Виробник -

Товщина -

Форма -

Щільність +

Матеріал -

Виробник -

Розміри рулону -

Матеріал -

Граматура +

Розмір вікна +

Висота -

Розмір отвору +

Тип вікна -

Тип сходів -

Розмір -

Товщина -

Тип плити -


Що потрібно знати, щоб купити мінеральну вату Knauf Insulation

Компанія Knauf Insulation – це окремий підрозділ компанії «Кнауф», який займається ізоляційними матеріалами. Цей іменитий виробник, відомий на ринку теплоізоляції вже понад 40 років, випускає кілька лінійок тепло-, звуко- і протипожежної ізоляції з штапельного скловолокна і базальту. У списку товарів Knauf Insulation є низка брендів, яка включає не тільки, наприклад, мінеральну вату ТЕПЛОKnauf, але й утеплювачі ПРОФіТЕП і Ecoroll, які безпосередньо не асоціюються з виробником. Дізнайтеся, на що потрібно орієнтуватися, якщо є бажання купити мінеральну вату Knauf Insulation.

Для того щоб вибрати і купити мінеральну вату Knauf Insulation, можна скористатися двома алгоритмами.

  • Вибір теплоізоляції за найменуванням продукту, скажімо, рулонів ТЕПЛОKnauf для перекриттів або ТЕПЛОKnauf для даху, дає можливість використовувати мінеральну вату згідно з призначенням даного конкретного утеплювача – для утеплення перекриттів або даху. До того ж важливо враховувати, що деякі види теплоізоляції мають досить широкий спектр застосування, і їх можна використовувати в декількох цілях.
  • Вибір теплоізоляції за призначенням, скажімо, для звукоізоляції перегородок або утеплення зовнішніх стін, дає можливість підібрати ряд утеплювачів із різних цінових категорій зі схожою сферою застосування.

Ми пропонуємо вам вибрати і купити мінеральну вату Knauf Insulation за призначенням, орієнтуючись на вирішення тієї чи іншої конкретної задачі.

Читати більше...

1. Утеплення стін. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation для утеплення фасадів.

Під утепленням стін найчастіше мають на увазі зовнішню теплоізоляцію фасадів будівель або спорудження каркасних будинків, коли стіни будинку зводять із багатошарового ізоляційного пирога на основі мінеральної вати або пінополістиролу.

Як вибрати і купити мінеральну вату Knauf Insulation

Залежно від вибраної технології будівництва або утеплення будівель, рекомендовано використовувати різні варіанти теплоізоляції.

  • «Мокре» утеплення фасадів під облицювання зовнішніх стін штукатурними сумішами вимагає від утеплювача здатності витримувати чималу вагу теплоізоляційного пирога стіни, а також справлятися з вітровими впливами. Тому для «мокрого» утеплення фасадів варто застосовувати мінеральну вату з базальтового волокна високої щільності Knauf Insulation FKD і FKD-S. Використання цих утеплювачів зручно ще й тим, що теплоізоляція постачається в широкому діапазоні варіантів товщини, включаючи не тільки стандартні плити по 50 і 100 мм, а й тонкі вироби товщиною 20 і 30 мм. Це дозволяє комплексно утеплювати стіни, включаючи укоси і перемички, без містків холоду.

1. Плитна теплоізоляція. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation у вигляді плит

  • «Сухе» утеплення вентильованих фасадів передбачає облаштування поверх шару теплоізоляції навісної фасадної конструкції, яка відокремлена від основної стіни вентильованим прошарком. На відміну від «мокрої» технології тут не використовують рідкі облицювальні суміші. Навантаження на утеплювач в цьому разі значно менше, а теплоізоляція потребує високої пружності та еластичності. Тому для «сухого» утеплення фасадів рекомендовано використовувати плити з штапельного скловолокна, наприклад ТЕПЛОплита 037 або ТЕПЛОKnauf NORD. Як варіант підходять мати ТЕПЛОрулон 040.
  • Утеплення каркасних стін відбувається в разі збору каркасно-панельних або каркасно-щитових будинків. Теплоізоляцію монтують в розпір між опорними балками каркасної стіни. Утеплювач тут потребує пружності, щоб він не сповзав всередині конструкції, залишаючи містки холоду. Найкращим рішенням тут також будуть плити ТЕПЛОплита 037 і ТЕПЛОKnauf NORD. В крайньому разі можливе застосування матів ТЕПЛОрулон 040.

Читайте також: Мінеральна вата для ненавантажуваних конструкцій: як вибрати і купити утеплювач ПРОФіТЕП

2. Утеплення даху. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation для похилих дахів і мансард.

Похилий дах приватних будинків утеплюють під час зведення мансардного поверху. Тут для теплоізоляції схилів і стін мансарди організовують багатошаровий пиріг ізоляційних матеріалів.

  • Утеплення даху включає монтаж утеплювача в розпір між балками кроквяної системи даху. Головна вимога до теплоізоляції в даному варіанті – надійне кріплення і пружність утеплювача. Залежно від кута нахилу схилів використовують як плити ТеплоKNAUF NORD, ПРОФіТЕП або ТЕПЛОплита 037, так і мати теплоізоляції на основі скловолокна ТеплоKNAUF для даху та ТЕПЛОрулон 040/041.
  • Утеплення стін мансарди виконують за принципами каркасного будівництва. Тут найчастіше застосовують плитні рішення ТеплоKNAUF NORD і ТЕПЛОплита 037. В крайньому разі, якщо передбачається надійне кріплення утеплювача, можливе застосування матів ТЕПЛОрулон 040/041 і ТеплоKNAUF для даху.

2. Рулонна теплоізоляція. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation у вигляді рулонів

3. Утеплення перекриттів. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation для утеплення підлоги.

Мінеральну вату для утеплення підлоги рекомендовано використовувати у разі облаштування підлог по лагах. В цьому разі підлогове покриття монтують на опорних балках або планках, а теплоізоляцію розміщують в розпір між несучими елементами. Якщо відсутнє навантаження на теплоізоляцію, рекомендовано використовувати рулони або плити мінеральної вати з пружного скловолокна.

  • Утеплення горищних перекриттів виконують в ситуаціях, коли верхнє приміщення котеджу оформляють не у вигляді мансарди, а у вигляді холодного горища. Використовують плити ТеплоKNAUF NORD, ПРОФіТЕП або ТЕПЛОплита 037 і рулони ТеплоKNAUF для перекриттів або ТЕПЛОрулон 040/041.
  • Утеплення міжповерхових перекриттів і підлог по лагах проводять під час облаштування підлог над холодними підвалами, гаражами і цокольним поверхами. Тут застосовують аналогічний перелік матеріалів – ТеплоKNAUF NORD, ПРОФіТЕП, ТЕПЛОплита 037, ТеплоKNAUF для перекриттів і ТЕПЛОрулон 040/041, проте склад і схема облаштування ізоляційного пирога для утеплення підлоги буде відрізнятися від випадку з горищем.

Читайте також: FAQ: 8 питань про те, як вибрати утеплювач для приватного будівництва

4. Акустичні плити. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation для звукоізоляції.

Для звукоізоляції міжкімнатних перегородок, а також міжповерхових перекриттів із однаковим температурним режимом на різних поверхах використовують плитні матеріали на основі скловолокна – АкустіKnauf, Акустична перегородка Knauf Insulation, ТеплоKNAUF NORD і ПРОФіТЕП. Монтаж звукоізоляції в складі перегородок здійснюють за каркасним принципом, а у випадку з перекриттями – у вигляді підлоги по лагах.

Наприклад, перегородка на основі плит АкустіKnauf товщиною 50 або 100 мм на металевому каркасі з двошаровою обшивкою гіпсокартоном товщиною 12,5 мм дає можливість зменшити повітряний шум, відповідно, на 51 або 59 дБ.

3. Акустичні плити. Як купити звукоізоляцію Knauf Insulation

5. Технічна ізоляція. Як купити мінеральну вату Knauf Insulation для технічних конструкцій.

Крім утеплення будівель мінеральну вату використовують для тепло-, звуко- і протипожежної ізоляції повітро- і трубопроводів, систем опалення та кондиціонування. Для цього застосовують спеціальну теплоізоляцію LMF Alur, що являє собою поздовжні смуги (ламелі), наклеєні на алюмінієву фольгу. Цей ізоляційний матеріал витримує температуру до 600 °C (з боку фольги – до +100 °C), і його можна використовувати в тому числі для ізоляції лазень і саун та облаштування теплих підлог.

Купити мінеральну вату Knauf Insulation можна з доставкою по Львівській області в населені пункти: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.