Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.


Як вибрати і купити супердифузійні мембрани Fakro

Паропроникні супердифузійні мембрани використовують при утепленні мансардних поверхів, у каркасному будівництві, при утепленні горищних перекриттів і в інших випадках, де потрібен захист теплоізоляції (мінеральної вати) від вологи. Для того щоб купити супердифузійні мембрани Fakro, потрібно розуміти, що означають технічні характеристики покрівельних плівок.

У будівництві використовують кілька типів ізоляційних мембран. Наприклад, для запобігання підземних конструкцій (підвалів, фундаментів і цоколів) від дії ґрунтової вологи використовують щільні профільовані геомембрани, а для захисту теплоізоляції в каркасних конструкціях і на мансардах від пара і рідкої вологи (яка надходить з боку внутрішніх приміщень) – паробар'єри. Вони дають надійну гідро- і пароізоляцію. Із зовнішнього (фасадного) боку теплоізоляційного пирога для захисту утеплювача використовують паропроникні супердифузійні мембрани.

Супердифузійні мембрани Fakro – це багатошарові матеріали, що забезпечують гідроізоляцію (вони непроникні для вологи в рідкому стані), але здатні пропускати газоподібний пар зсередини теплоізоляційного пирога – назовні. Це важливо для правильної роботи теплоізоляційного пирога і висихання утеплювача в разі випадання роси в шарі мінеральної вати.

Завдяки багатошаровій структурі супердифузійні мембрани Fakro мають набір корисних характеристик. Кожен шар тут відіграє свою роль і відповідає, зокрема, за міцність (вітростійкість), паропроникність, стійкість до ультрафіолету тощо. Кожен із шарів плівкового матеріалу і паропроникна плівка в цілому має різні значення основних параметрів, які і визначають сферу застосування, а також вартість покрівельної мембрани. На що ж потрібно звертати увагу, якщо ви вирішили купити супердифузійні мембрани Fakro?

Читати більше...

Як купити супердифузійні мембрани Fakro: паропроникність та інші характеристики

Принцип роботи супердифузійних мембран Fakro визначається дією паропроникного шару багатошарової плівки. Він являє собою плівку з набором мікроотворів конусоподібної форми. Розмір цих отворів у вершини конуса настільки малий, що волога в рідкому стані крізь них не просочується. Але малий перетин вершини конуса все ж дозволяє пропускати газоподібний пар зсередини назовні.

Монтаж покрівельних плівок

В результаті, якщо в середині утеплювача в теплоізоляційному пирозі даху або каркасних стін випаде конденсат, через час він випарується крізь ці отвори. Це дозволить відновити теплоізоляційні характеристики утеплювача.

Читайте також: Утеплення даху. Технологія теплоізоляції мінеральною ватою

Крім того, для надійної роботи супердифузійних мембран Fakro основний паропроникний шар армують, забезпечуючи матеріалами вітростійкість і щільність. Таким чином основні характеристики, на які звертають увагу, якщо є бажання купити супердифузійні мембрани Fakro, – це паропроникність, міцність й інші якості, пов'язані з надійністю роботи покрівельної плівки.

  • Паропроникність – основна якість супердифузійної мембрани. Найчастіше цю характеристику позначають, використовуючи коефіцієнт Q, який показує вагу водяної пари в грамах, що може за 24 години просочитися через 1 м2 плівки. У випадку з супердифузійними мембранами це значення зазвичай перевищує 700-1000 і досягає 2500-3000 г/м2/24 год. Настільки високе значення паропроникності дозволяє монтувати супердифузійні мембрани Fakro впритул до утеплювача без мінімального вентиляційного зазору. Чим вище значення коефіцієнта Q, тим швидше буде висихати утеплювач і тим надійніше буде працювати теплоізоляційний пиріг даху або каркасних стін.
  • Міцність на розрив паропроникної плівки вимірюється в Ньютонах на 5 см, Н/5 см. Причому значення мінімальних зусиль, які потрібно докласти для розриву плівки при розтягуванні матеріалу, розрізняються – в поздовжньому і поперечному напрямку. В середньому значення міцності на розрив супердифузійних мембран Fakro становить від 160 до 320 Н/5 см в поздовжньому та від 80 до 210 Н/5 см в поперечному напрямку. Для утеплення мансард зазвичай вибирають супердифузійні мембрани з більш високими значеннями міцності на розрив, тоді як в теплоізоляційному пирозі каркасних стін і особливо при утепленні горищних перекриттів ця характеристика не настільки важлива.

Як вибрати і купити супердифузійні мембрани Fakro

  • Вага (граматура) – ще одна характеристика покрівельних плівок, яка побічно визначає міцність супердифузійної мембрани. Значення цього параметра складає в середньому від 90 до 150 г/м2.
  • Водонепроникність – характеристика, яка вказує на гідроізоляційні якості матеріалу. Здебільшого у супердифузійних мембран клас водонепроникності W1, що говорить про надійність плівки і можливості монтажу впритул до утеплювача. Якщо ж мембрана маркується літерами W2 – необхідний вентиляційний зазор. Вкрай рідко покрівельні мембрани маркуються літерами W3, що говорить про те, що випробування на водонепроникність не проводилося і даних про рекомендації з монтажу немає.

супердифузійні мембрани Fakro

  • Стійкість до температур важлива для застосування матеріалу в парі з деякими покрівельними покриттями. Зокрема, металочерепиця та фальцева металева покрівля влітку можуть нагріватися до температури понад 80-90 °С, і тому більшість супердифузійних мембран Fakro мають діапазон застосування від –40 до +120 °С.
  • Стійкість до ультрафіолету важливо враховувати, плануючи покрівельні роботи. Річ у тому, що полімерні матеріали досить швидко розкладаються під променями прямого сонця, і до складу супердіфузійних мембран додають спеціальні стабілізатори, які збільшують довговічність плівок. Значення стійкості до ультрафіолету зазвичай не перевищує 2-3 місяці.

Що ще враховують, коли є бажання купити супердифузійні мембрани Fakro

Крім значень паропроникності і міцності в деяких випадках важливо взяти до уваги особливості монтажу паропроникних покрівельних мембран. Наприклад, якщо використовується бітумна черепиця, покрівельну мембрану потрібно встановити не на рейки контрлат або на утеплювач, а на суцільну обрешітку. Супердифузійна мембрана тут служить заміною традиційному руберойду. У таких ситуаціях допускається використовувати лише ті покрівельні плівки, які можна монтувати на суцільну обрешітку, наприклад Fakro Eurotop L2.

Читайте також: Утеплення підлоги в приватному будинку. Як теплоізолювати перекриття

Купити супердифузійні мембрани Fakro можна з доставкою в такі населені пункти Львівської області: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.