Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.


Що потрібно знати, щоб вибрати і купити паро- та гідробар’єри Strotex

Покрівельні плівки компанії Foliarex, що випускаються під брендом Strotex, знадобляться для різних видів покрівельних робіт і каркасного будівництва. Компанія випускає паро-, вітро- та гідроізоляцію, а також сучасні супердифузійні мембрани Strotex із високою паропроникністю, які можна монтувати впритул до утеплювача.

Покрівельні плівки Strotex – це необхідний будівельний матеріал, який застосовують для захисту теплоізоляції в будівництві. Річ у тому, що мінеральна вата в складі теплоізоляційного пирога даху мансардних поверхів, утеплених горищних перекриттів і стін каркасних будинків піддається перепаду температур і кліматичних впливів.

Утеплювач у складі будівельних конструкцій може намокнути через вплив:

  • опадів (дощу та снігу) ззовні будівлі;
  • пару, який накопичується всередині приміщень;
  • роси, яка конденсується в шарі теплоізоляції.

Більш того, покрівельні конструкції і стіни мансардних будинків витримують вітрові навантаження, а значить і додатковий тиск зволоженого повітря.

Зволожена мінеральна вата значною мірою перестає виконувати свої теплоізолюючі функції. Тому, для того щоб захистити шар мінеральної вати від зволоження, і потрібно купити паро- та гідробар’єри Strotex.

Читати більше...

Як купити паро- та гідробар’єри Strotex: типи покрівельних плівок

Може здатися, що захистити теплоізоляцію найпростіше, закривши фасадний і виворітний бік мінеральної вати герметичними непаропроникними плівками. Проте такий підхід не вирішує проблему роси, яка конденсується в шарі теплоізоляції при добовій зміні температури навколишнього повітря.

Як купити паро- та гідробар’єри Strotex: типи покрівельних плівок

Тому залежно від місця застосування покрівельні мембрани Strotex повинні:

  • забезпечувати повну паро- і гідроізоляцію утеплювача;
  • забезпечувати гідроізоляцію мінеральної вати (захист від опадів) і при цьому дозволяти випаровуватися росі, яка утворилася в шарі теплоізоляції (тобто мати ненульову паропроникність);
  • забезпечувати гідроізоляцію, мати ненульову паропроникність і до того ж витримувати вплив вітру.

Читайте також: Утеплення даху. Технологія теплоізоляції мінеральною ватою

Для того щоб реалізувати ці функції, застосовують різні види покрівельних плівок:

  • паробар'єри Strotex – для повної паро- і гідроізоляції;
  • гідробар'єри Strotex – для гідроізоляції з можливістю випаровування пару;
  • вітробар'єри Strotex – для гідроізоляції з можливістю випаровування пару і захисту від вітру.

Як купити паро- та гідробар’єри Strotex: паропроникність покрівельних плівок

Забезпечити гідроізоляцію, паропроникність і вітрозахист покрівельних мембран не так просто, і тому сучасні будівельні плівки мають композитну структуру. Зазвичай вони складаються з декількох шарів, кожен з яких відповідає за свою функцію: гідроізоляцію, механічну міцність (вітрозахист), стійкість до сонячного ультрафіолету, тощо.

Як купити паро- та гідробар’єри Strotex: паропроникність покрівельних плівок

Найскладніша функція покрівельних мембран Strotex – паропроникність. Для того щоб покрівельна плівка могла випаровувати вологу (тобто дихати) і одночасно перешкоджати проникненню вологи в рідкому стані (забезпечувати гідроізоляцію), в мембрані роблять ряд мікроотворів конусоподібної форми. Перетин вершини цих отворів настільки малий, що вони не пропускають молекули води в рідкому стані (цьому перешкоджає сила поверхневого натягу води), але пропускають пар у газоподібному стані. При цьому пар крізь отвори рухається в сторону зменшення перетину конуса, і тому до монтажу паропроникних гідробар'єрів потрібно ставитися дуже уважно. Встановлювати плівки в складі теплоізоляційного пирога слід правильним боком до утеплювача так, щоб можна було прочитати назву торгової марки.

Читайте також: Утеплення підлоги в приватному будинку. Як теплоізолювати перекриття

Ступінь паропроникності різних покрівельних плівок може відрізнятися.

  • Супердифузійні мембрани. У найбільш паропроникних покрівельних мембран коефіцієнт паропроникності Q > 700. Такі плівки називають супердифузійними мембранами і їх можна монтувати прямо на поверхню утеплювача. Теплоізоляційні пиріг у будь-якому разі швидко висохне.
  • Паропроникні гідробар'єри. Якщо коефіцієнт паропроникності гідробар'єра Q = 25-40, між утеплювачем і мембраною залишають простір для вентиляції. Інакше утеплювач намокне під дією конденсату на виворітному боці гідробар'єра.
  • Паробар'єри (для порівняння) мають показник паропроникності Q = 0,02-0,09, тобто вони практично не пропускають вологу і забезпечують герметичність.

Як купити паро- та гідробар’єри Strotex: 5 варіантів продукції

Для того щоб купити паро- та гідробар’єри Strotex, можна вибрати з таких найменувань товарів.

  • Супердифузійна мембрана Strotex Dynamic (вітробар'єр) являє собою чотиришарову плівку з поліпропілену. Матеріал забезпечує повну гідроізоляцію і вітрозахист утеплювача. Ця мембрана оснащена клейкою стрічкою по краях, що значно полегшує монтаж.
  • Супердифузійна мембрана Strotex 1300 Basic (вітробар'єр) – це тришарова мембрана з поліпропілену з функцією вітрозахисту. Незважаючи на меншу кількість шарів, її теж можна монтувати впритул до утеплювача, без вентиляційного зазору.
  • Паропроникний гідробар'єр Strotex 110 РР (вітробар'єр) – це тришарова мембрана з поліпропілену з функцією вітрозахисту, але без якостей супердифузійної плівки. Її монтують із вентиляційним зазором, а не впритул до утеплювача.
  • Паробар'єр Strotex 110 РІ – це тришарова пароізоляційна мембрана з поліетилену, армованого поліпропіленовими волокнами.
  • Паробар'єр Strotex AL-90 – це тришаровий паробар'єр із напиленням з алюмінію, який відбиває теплові промені і покращує теплоізоляційні характеристики конструкції.

Купити паро- та гідробар’єри Strotex можна з доставкою в такі населені пункти Львівської області: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.