Відображаються усі з 6 результатів


Товщина -

Виробник -

Потужність -

Вихідна напруга -

Тип генератора -

Тип мембрани -

Тип бітуму -

Основа -

Тип покрівлі -

Фасування -

Тип суміші -

Виробник -

Товщина -

Форма -

Щільність +

Матеріал -

Виробник -

Розміри рулону -

Матеріал -

Граматура +

Розмір вікна +

Висота -

Розмір отвору +

Тип вікна -

Тип сходів -

Розмір -

Товщина -

Тип плити -

Аксесуари для дахових вікон

Стержень телескопічний FAKRO ZST

1,250.00  грн/шт.

Аксесуари для дахових вікон

Москітна сітка FAKRO AMS

3,950.00  5,800.00  грн/шт.

Аксесуари для дахових вікон

Внутрішня штора FAKRO ARS I 001

1,250.00  2,100.00  грн/шт.

Аксесуари для дахових вікон

Внутрішня штора FAKRO ARF I 051

2,250.00  3,950.00  грн/шт.

Аксесуари для дахових вікон

Зовнішня маркіза FAKRO AMZ І 089

1,950.00  3,750.00  грн/шт.

Аксесуари для дахових вікон

Зовнішня ролокасета FAKRO ARZ-H 102

13,600.00  19,300.00  грн/шт.

Що потрібно знати, щоб купити аксесуари для дахових вікон

При ремонті мансардного поверху більшість домовласників основну увагу приділяють питанням надійності конструкцій і грамотному утепленню споруди. І вони, звичайно ж, мають рацію, адже від якості теплоізоляції мансарди і правильності монтажу вікон в першу чергу залежить затишок і комфорт. Але не варто забувати і про важливість остаточного облаштування мансардного поверху. Так, для захисту від зайвого сонця та інших неприємних впливів зовнішнього середовища варто купити аксесуари для дахових вікон, такі як москітні сітки, рулонні штори або маркізи та інші пристосування.

Продумуючи будівництво та ремонт мансарди, важливо враховувати, що купити аксесуари для дахових вікон можна як заздалегідь, разом із основним інсталяційним комплектом вікон для даху, так і після завершення будівництва і внутрішніх робіт. Фірмові аксесуари для вікон можна встановлювати навіть на експлуатовані конструкції.

Читати більше...

Телескопічний стрижень для дахових вікон

Дахові вікна нерідко монтують не тільки для доступу природного світла в кімнати під дахом, а й для освітлення приміщень першого поверху. Використання так званого «другого світла» характерно для багатьох сучасних проектів будинків. В цьому разі сонячні промені з вікон в даху і в стінах верхніх поверхів потрапляють в вітальню або кухню-студію нижнього поверху будинку. Висота стель у таких приміщеннях – 4-5 м, і, звичайно ж, відкривати і закривати дахові вікна, розташовані на такій висоті, незручно.

FAKRO телескопічні стрижні

У подібних ситуаціях можна купити зручний аксесуар для дахових вікон – телескопічний стрижень. Він дозволяє не тільки управляти даховим вікном, але і регулювати стан інших пристосувань, таких, наприклад, як сонцезахисні штори.

Москітна сітка для дахових вікон

Ще один корисний аксесуар для дахових вікон, який стане в нагоді багатьом, – москітна сітка. Використання москітних сіток у випадку з вікнами для даху відрізняється від звичайних фронтальних вікон.

Москітна сітка

Сітку проти комах на мансарді встановлюють не на віконний короб, а на укоси дахового вікна – зсередини приміщення. Вона ніяк не впливає на характеристики безпеки мансарди, що важливо, якщо до вікон є доступ маленьких дітей. Так, спершись на москітну сітку на фронтальному вікні, можна випасти назовні. Установка ж сітки на мансарді не збільшує ймовірності подібного випадку.

Як вибрати і купити штори для дахових вікон

Не менш важливі, ніж москітні сітки, і сонцезахисні пристосування для мансарди. Здебільшого без них затишний простір під дахом організувати не вийде. Мансардний поверх чудовий тим, що вночі можна побачити зірки прямо з ліжка, а вдень природного світла тут зазвичай більше, ніж в будь-якій іншій кімнаті нижніх поверхів. Але працювати за комп'ютером або дивитися телевізор в яскраво освітленому просторі не тільки незручно, але й шкідливо для очей. Та й температура повітря в спеку тут не завжди комфортна.

штори для дахових вікон

Тому майже на всіх дахових вікнах, які дивляться на південь, встановлюють як мінімум жалюзі або штори. На відміну від звичайних фронтальних вікон їх не підвішують, а монтують похило на стулці вікна. Наприклад, рулонні тканинні штори кріплять на відкритій осі або в закритому коробі. Щоб закрити таку штору, полотно слід опустити вниз і закріпити на бічних напрямних або на найпростіших механічних фіксаторах.

Читайте також: 6 корисних аксесуарів для дахових вікон

Штори для дахових вікон можуть бути виконані з щільної бавовняної тканини з просоченнями або з полімерних матеріалів, наприклад з поліестеру. Вироби фарбують в різні кольори, включаючи нестандартні варіанти декору з художнім прінтом, наприклад, для дитячих кімнат. Для спалень іноді вибирають не класичні тканинні штори, а ніжні напівпрозорі штори-плісе, що не згортаються в рулон, а складаються гармошкою. Керувати шторами для дахових вікон можна вручну або за допомогою телескопічного стрижня.

Чим зручні зовнішні маркізи для дахових вікон

Маркізи для дахових вікон більш технологічні і універсальні, ніж штори, тому, що їх встановлюють зовні вікна і вони мають своєрідну сітчасту структуру. Напівпрозорі маркізи дають можливість відрегулювати рівень природного світла в приміщенні, але при цьому не закривають повністю вид з вікна.

Зовнішні маркізи

Роблять маркізи з стійкої до впливів зовнішнього середовища скловолоконної тканини. У закритому стані вони «приглушують» інтенсивність сонячного світла і прибирають відблиски з екранів і дисплеїв комп'ютерної та телевізійної техніки.

Читайте також: Автоматичні дахові вікна: прості технології розумних будинків

За аналогією з рулонними шторами маркізи для дахових вікон – це полотно, яке намотують на заховану в коробі горизонтальну вісь. Короб встановлюють на верхній частині стулки зовні вікна. У відкритому стані маркізу фіксують за допомогою власників, і це ніяк не заважає провітрюванню приміщення. Відкривати і закривати маркізи для дахових вікон можна не тільки вручну, але і за допомогою електроприводу.

Ролокасети для дахових вікон

Ще одне корисне пристосування для мансарди – зовнішні ролокасети, або ролети. Купити ці аксесуари для дахових вікон варто відразу для декількох цілей.

Зовнішні ролокасети

Перш за все, ролокасети збільшують безпеку приміщення, стаючи додатковим бар'єром проти зловмисників. Крім того, вони дозволяють уберегти мансарду від сильного перегріву в спеку і до того ж стають додатковим утеплювачем на вікнах в холодні зимові ночі: алюмінієві ламелі дахових ролокасет утеплені. Управляти ролокасетами для дахових вікон можна вручну і за допомогою електроприводу.

Віконна автоматика: які ще купити аксесуари для дахових вікон

Зважившись придбати маркізи або ролокасети для дахових вікон, можна подбати про їхню автоматичну роботу. В цьому разі для дистанційного керування як самим вікном, так і додатковими аксесуарами на стулці дахового вікна монтують електропривод. Залежно від використовуваної технології пристрій може активуватися бездротовим способом – від пульта по радіоканалу або по проводах – від настінного дисплея або кнопкової панелі.

розумні дахові вікна

Підключивши таке вікно до кліматичних датчиків на вулиці і сенсорів в приміщенні будинку, вдасться налаштувати і його автоматичну роботу. Живлення електронних аксесуарів для дахових вікон можливе не тільки від електромережі, а й від сонячних елементів.

Купити аксесуари для дахових вікон FAKRO можна з доставкою в такі населені пункти Львівської області: Буськ, Броди, Жовква, Кам'янка-Бузька, Радехів, Червоноград, Яворів, Новояворівськ, Самбір, Дрогобич, Стрий.