У продажу з’явились вироблені на Закарпатті сертифіковані керамічні блоки

Продукція заводу Закарпатська будівельна кераміка (ЗБК), ТОВ «Русинія», має сертифікати УкрСЕПРО та відповідає стандартам якості Європейського Союзу. Це дозволяє експортувати будматеріали ЗБК у країни ЄС.

«Русинія» – найбільший у Західній Україні завод по виробництву цегли та стінової кераміки. Він розташований у селі Іванівці, що в 12 кілометрах від Мукачева. Підприємство працює на сучасному обладнанні європейських компаній, таких як Metalcértima (Португалія), Verdes (Іспанія) та Bongioanni (Італія). Для виготовлення будівельних матеріалів використовують місцеву глину Івановецького родовища.

Продукцію заводу Закарпатська будівельна кераміка постачають у країни ЄС з 2014 року. Це: повнотіла та пустотіла цегла 250×120×65 мм, подвійна пустотіла цегла 250×120×138 мм, а також поризовані керамічні блоки різних розмірів у товщині 120, 250, 380 та 450 мм.

Виробництво керамічних блоків «Русинія»

Поризація будівельної кераміки з утворенням пустот розміром 0,1-3 мм у випаленій глині відбувається завдяки природним властивостям глини Івановецького родовища (власна поризація) та за рахунок введення в глину дерев’яної тирси (штучна поризація). При штучній поризації дерево вигорає під час випалювання.

Утворювані пори займають до 20 % об’єму керамічного матеріалу. Це дозволяє знизити густину та вагу, а також покращити теплоізоляційні властивості продукції.

Переваги керамічних блоків «Русинія»

Використання керамоблоків дозволяє:

  • заощадити на будівництві та на розчині кладки;
  • значно прискорити зведення будівлі;
  • поліпшити теплоізоляційні характеристики стін;
  • знизити навантаження на фундамент будинку;
  • зупинити свій вибір на міцному і екологічному матеріалі.

Придбати керамоблоки «Русинія» можна на торговому майданчику «Максимус Центру», Львів, вул. Городоцька, 300 (територія «Метро Кеш енд Керрі») та на складі компанії в м. Дубляни, вул. Львівська, 17.