У Львові з’явилися газосилікатні блоки виробництва Республіки Білорусь

Газосилікатний бетон – один із різновидів «теплих» комірчастих бетонів, який застосовують для тонкошарової кладки стін малоповерхових будівель.

Газосилікатні блоки, так само як блоки з газобетону, виробляють із застосуванням технології автоклавного тверднення, якагарантує отримання продукції високої якості. Блоки мають високі тепло- і звукоізолюючі характеристики та відрізняються простотою укладання і обробки. Невелика вага, точні розміри і рівна геометрія блоків дозволяють економити на витратах при будівництві та облицюванні.

Під час виготовлення газосилікатного бетону в суміш для створення блоків додають пісок, цемент, вапно, воду і алюмінієву пудру в якості газотвірної добавки в іншій пропорції, ніж при виробництві газобетону. Тому для використання в приватному будівництві оптимально застосовувати газосилікатні блоки щільністю D500, які забезпечують найкраще співвідношення міцності і теплопровідності виробів. Характеристики надійності, довговічності і міцності матеріалу гарантуються державним стандартом Республіки Білорусь СТБ 1117-98.

Довжина і висота газосилікатних блоків D500 – 625 × 249 (200) мм. Це дозволяє стандартизувати прорахунки і використання стінових матеріалів. А широкий діапазон товщини – від 80 до 400 мм – дає можливість застосувати їх для несучих і ненесучих стін зовні та усередині будівлі.

Вартість блоків становить від 1150 грн/м3. Придбати їх можна у Львові на торговому майданчику «Максимус Центру» за адресою: вул. Городоцька, 300 (територія центру оптової торгівлі «Метро Кеш енд Керрі») і на основному складі компанії в м. Дубляни, вул. Львівська, 17.