У Львові представлена унікальна колекція клінкерної цегли Röben

Багато хто вважає, що найкрасивіші та водночас найнадійніші будинки – це будинки з цегли. Але при цьому треба усвідомлювати, що надійність, зносостійкість та зовнішній вигляд різних видів цегли доволі відрізняється. Для мурування стін можна використовувати глиняну, силікатну, керамічну або облицювальну цеглу. Але дійсно привабливий вигляд та повний захист від атмосферних впливів та механічних пошкоджень забезпечить лише якісна клінкерна цегла.

\Клінкерна цегла Röben

Цей екологічно чистий матеріал виготовляється з глини без хімічних домішок та барвників. Багату гаму кольорів, яку пропонують виробники, можна отримати за рахунок унікальних властивостей глини та особливостей випалювання. Наприклад, клінкерна цегла Röben, історія виробництва якої налічує вже понад 150 років, виготовляється на декількох заводах по всьому світу.

Хімічний склад глини, скажімо, у Польщі та у Німеччині відрізняється, а з урахування сучасних технологій випалювання, які дозволяють за допомогою електроніки контролювати температуру випалювання, можна отримати дійсно унікальні кольори. Це не тільки традиційні помаранчевий, коричневий, жовтий, червоний чи білий кольори, а й витончені сіро- чи синьо-коричневі, червоно-чорні, вугільно-помаранчеві або перлинно-сріблясті відтінки, іноді з переливом кольору на гладкій, рифленій або рустованій поверхні. При цьому кожна цеглина може мати індивідуальний малюнок відтінку, який при об’єднанні з іншими зробить неповторний вигляд всієї кладки.

Завдяки тому, що температура випалювання цегли Röben перевищує 1200 °C, глина спікається в однорідну масу без включень і порожнеч, що гарантує міцність, довговічність та морозостійкість матеріалу з одночасною тепло- і звукоізоляцією та низьким водопоглинанням. Клінкерна цегла не потребує додаткового догляду. Завдяки цеглі Röben будинок буде мати модний та сучасний вигляд, а фасад буде надійно захищений від атмосферних впливів та механічних пошкоджень.

Особливості використання

Річ у тому, що забруднення не проникають у структуру поверхні клінкерної цегли, на ній не з’являться тріщини та висоли (при використанні безсольових розчинів). Клінкер – це ідеальний варіант облицювання зовнішніх стін, цоколів, обрамлення вікон і дверей. Дуже якісно та сучасно виглядає навіть часткове облицювання фасаду чи оздоблення, скажімо, димоходу або огорожі. Використовують її також у розробці ландшафтних проектів.

Ознайомитись із вишуканою гамою варіантів клінкерної цегли Röben та придбати її можна у Львові на новому торгівельному майданчику Максимус Центру за адресою вул. Городоцька, 300 (територія центру оптової торгівлі «Метро Кеш енд Кері») та на основному складі у м. Дубляни, вул. Львівська, 17. Крім колекцій польських заводів очікується поява неповторної німецької цегли Röben ручного формування.