Топ-5 мансардних вікон Fakro для приватних будинків

Топ-5 варіантів мансардних вікон Fakro

Популярність мансардних котеджів пояснюється двома факторами. По-перше, будівництво та експлуатація таких будинків дешевше, ніж зведення і використання двоповерхових котеджів аналогічної площі. По-друге, мансардні будівлі мають неповторну атмосферу і своєрідний затишок. Адже тільки під мансардними вікнами можна спостерігати зоряне небо прямо в ліжку.

Якщо ви вирішили побудувати мансардний будинок, потрібно обов’язково приділити увагу якісному склінню мансарди. Вважається, що це приміщення повинне бути освітлене природним світлом, виходячи зі співвідношення площі мансардних вікон до площі підлоги мансарди 1:10. Проте площу скління краще все ж збільшити до пропорції 1:8, адже саме мансардні вікна і створюють дивовижний затишок під дахом. До того ж ринок пропонує великий перелік варіантів мансардних вікон, про які ми й вирішили розповісти.

Обертальне мансардне вікно з провітрювачем

Найпопулярніше мансардне вікно Fakro FTS-V U2 особливе тим, що підходить майже для будь-якого мансардного даху з кутом нахилу від 15° до 90°. Петлі обертального мансардного вікна розташовуються в центральній частині віконної рами, і його легко відкрити, використовуючи ручку в нижній частині стулки.

Обертальне мансардне вікно з провітрювачем

При відкриванні мансардного вікна FTS-V U2 стулка може обертатися на 180°, що полегшує використання маркіз і мийку зовнішнього скла. Вікно оснащене вентиляційним клапаном V10, який дає змогу провітрювати мансарду при закритих стулках. До того ж ручку мансардного вікна можна встановити у двох режимах мікропровітрювання.

Читайте також: Топ-4 види вікон для даху. Похилі, вертикальні і горизонтальні рішення

Профіль мансардного вікна Fakro FTS-V U2 зроблений із клеєного соснового бруса, який просочений антисептиком під вакуумом та двічі покритий прозорим акриловим лаком. Енергоощадний склопакет оснащений зовнішнім загартованим склом і заповнений інертним газом – агроном, який підвищує енергоефективність конструкції. Ця модель мансардного вікна доступна в великому переліку розмірів і сумісна з різними аксесуарами, включаючи можливість інсталяції електрокерування.

Мансардне вікно Fakro FTS-V U2

Мансардне вікно Fakro FTS-V U2

 • Теплопередача: Uw = 1,3 Вт/м²⋅°С, Ug = 1,1 Вт/м²⋅°С
 • Звукоізоляція: Rw = 32 дБ
 • Профіль: клеєний сосновий брус
 • Склопакет: 4H-16-4T, аргон
 • Пропускна здатність вентклапана: до 10 м³/год
 • 5200-9600 грн

Вологостійке обертальне мансардне вікно

Мансардне вікно Fakro PTP-V U3 відрізняється тим, що багатокамерний профіль цієї моделі виконаний не з дерева, а з ПВХ, що дає можливість встановлювати вікно в приміщеннях з підвищеною вологістю, включаючи кухні, ванні кімнати та санвузли. Аналогічно до попереднього варіанту стулка мансардного вікна PTP-V U3 здатна обертатися на 180°. Саме мансардне вікно PTP-V U3 підходить для схилів нахилом від 15° до 90°, ручка має два положення мікропровітрювання, а виріб оснащено вентклапаном V35.

Вологостійке обертальне мансардне вікно

Заповнений аргоном енергоощадний склопакет мансардного вікна PTP-V U3 оснащений зовнішнім загартованим (H) і внутрішнім енергоефективним склом із низькоемісійним (T) покриттям. Таке напилення пропускає короткохвильове сонячне випромінювання, але відбиває довгохвильові теплові промені, що виділяються нагрітими предметами в приміщенні. Низькоемісійне скло знижує втрати тепла будівлею.

Пластикові мансардні вікна легкі в обслуговуванні і використанні, тому їх нерідко встановлюють не тільки в житлових котеджах, але і, наприклад, в готелях, де інтенсивність експлуатації та частота миття вікон вище, ніж в приватних будинках. До того ж всі популярні мансардні вікна Fakro відповідають системі безпеки topSafe, що гарантує підвищену стійкість до злому.

Читайте також: Вибір похилого мансардного вікна. Основні елементи конструкції

Слід додати, що мансардні вікна PTP-V U3 не тільки сумісні з великою кількістю аксесуарів і системою електрокерування, але і доступні в різних варіантах забарвлення, посиленого сталевими вставками профілю. Крім білого кольору це золотий дуб (артикул РTP / GO) і сосна (артикул РTP / PI).

Мансардне вікно Fakro PTP-V U3Мансардне вікно Fakro PTP-V U3

 • Теплопередача: Uw = 1,3 Вт/м²⋅°С, Ug = 1,0 Вт/м²⋅°С
 • Звукоізоляція: Rw = 32 дБ
 • Профіль: ПВХ із металевим стрижнем
 • Склопакет: 4H-16-4T, аргон
 • Пропускна здатність вентклапана: до 41 м³/год
 • 7236-8635 грн (55×78 см)

Обертальне мансардне вікно з електроуправлінням

Використання обертального мансардного вікна набагато зручніше при інсталяції сучасного електрообладнання. Наприклад, у комплект вікна Fakro FTP-V U3 Electro входять аксесуари, що забезпечують автоматичну роботу – датчик дощу і пульт дистанційного керування. Пульт ДК дає можливість відкривати і закривати мансардне вікно з будь-якої точки розташування у приміщенні, а датчик дощу автоматично закриває вікно при виникненні опадів.

Обертальне мансардне вікно з електроуправлінням

Для підключення до мережі живлення з напругою 230 В у комплект постачання входить центр управління, привод і трансформатор. Крім того, до мансардного вікна за бажанням можна під’єднати додаткові аксесуари – маркізу, рулонну штору або зовнішні ролокасети, управління якими теж можливо пультом ДК.

Мансардне вікно Fakro FTP-V U3 ElectroМансардне вікно Fakro FTP-V U3 Electro

 • Теплопередача: Uw = 1,3 Вт/м²⋅°С, Ug = 1,0 Вт/м²⋅°С
 • Звукоізоляція: Rw = 32 дБ
 • Профіль: клеєний сосновий брус
 • Склопакет: 4H-16-4T, аргон
 • Пропускна здатність вентклапана: до 49 м³/год
 • 21 574,50 грн (66×98 см)

Мансардне вікно з комбінованим відкриванням

Ще одна цікава модель мансардних вікон Fakro FPP-V U3 preSelect дає можливість відкрити їх двома способами. Крім традиційного обертального відкривання з обертанням на 180° по осі в центральній частині рами, FPP-V U3 preSelect можна відкрити як підвісне мансардне вікно з обертом на кут до 35° по осі у верхній частині рами.

Мансардне вікно з комбінованим відкриванням

Це збільшує функціональність вікна, дозволяючи поєднати хороший огляд, безпеку і можливість зручно виглянути назовні з простотою обслуговування і миття зовнішнього скла. Перемикання режимів відкриття вікна виконується за допомогою спеціальної ручки в нижній частині віконної коробки. Перемикач непомітний при закритому вікні. На відміну від попередніх моделей мансардне вікно Fakro FPP-V U3 preSelect можна встановлювати в дахах із кутом нахилу від 15° до 55°.

Мансардне вікно Fakro FPP-V U3 preSelectМансардне вікно Fakro FPP-V U3 preSelect

 • Теплопередача: Uw = 1,3 Вт/м²⋅°С, Ug = 1,0 Вт/м²⋅°С
 • Звукоізоляція: Rw = 32 дБ
 • Профіль: клеєний сосновий брус
 • Склопакет: 4H-16-4T, аргон
 • Пропускна здатність вентклапана: до 49 м³/год
 • 13 230 грн (78×118 см)

Мансардне вікно-балкон

При куті нахилу даху від 35° до 55° функціональність мансардних вікон можна збільшити ще сильніше, встановивши не просто вікно, а вікно-балкон Fakro FGH-V P2 Galeria. Воно складається з двох стулок.

Мансардне вікно-балкон

Верхня стулка, яка може відкриватися незалежно від нижньої, являє собою мансардне вікно з комбінованим відкриваннямобертальним на 180° і підвісним до 45°. До того ж нижню стулку теж можна відкрити на нижніх петлях і зафіксувати у відкритому положенні разом із бічними перешкодами, які і утворюють своєрідну огорожу балкона.

Читайте також: Монтаж мансардного вікна. Проектування і установка

Спеціальний механізм дає змогу зафіксувати верхню раму в будь-якому положенні під кутом від 0° до 45°. Для більш безпечного використання зсередини однокамерного склопакета P2A встановлено ламіноване скло («триплекс») зі збільшеними удароміцними характеристиками.

Мансардне вікно Fakro FGH-V P2 GaleriaМансардне вікно Fakro FGH-V P2 Galeria

 • Теплопередача: Uw = 1,5 Вт/м²⋅°С, Ug = 1,1 Вт/м²⋅°С
 • Звукоізоляція: Rw = 35 дБ
 • Профіль: клеєний сосновий брус
 • Склопакет: 4HS-14-33.2T, аргон
 • Пропускна здатність вентклапана: до 49 м³/год
 • 78 623 грн (94×255 см)

Придбати мансардні вікна Fakro можна у Львові, вул. Городоцька, 300 та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.

One thought on “Топ-5 мансардних вікон Fakro для приватних будинків

 1. Pingback: 6 корисних аксесуарів для дахових вікон - Максимус Центр

Comments are closed.