Правила застосування газоблоків Ytong: зберігання і транспортування газобетону

Газобетон Ytong – високоякісний матеріал, який відповідає всім вимогам сучасного будівництва. Впродовж усіх етапів виробництва газобетону і саме до моменту безпосереднього використання газоблоків продукція Ytong постійно піддається внутрішньому контролю і зовнішнім експертним перевіркам.

Водночас на якість готової конструкції впливає правильна обробка газобетону, зберігання, транспортування і подальше облицювання газоблоків Ytong.

Правила зберігання газобетону

  • Для захисту від несприятливих погодних умов газоблоки Ytong надійно упаковані в плівку, яку необхідно зняти безпосередньо перед початком будівельних робіт. Згодом плівка може бути використана для укриття кладки під час дощу.
  • Газобетон Ytong потрібно зберігати на рівних, підготовлених майданчиках на підкладках або піддонах в умовах, які виключають зволоження.
  • Газоблоки укладають в штабелі не більше, ніж в три ряди. Відповідальність за неправильне перевезення, розвантаження і зберігання матеріалу на будмайданчику несе споживач.

Читайте також: Як вибирати газобетонні блоки

Правила транспортування газобетону: вимоги до автомобілів

  • Всі автомобілі та причепи, які перевозять газобетон, мають бути оснащені пневматичною підвіскою. При транспортуванні матеріалів важливо захищати вироби від механічних ушкоджень і зволоження.
  • Автомобілі можуть бути не тентованими, оскільки газоблоки знаходяться в термоусадочній плівці. У разі, якщо тент є, він повинен зніматися.
  • Бортові автомобілі повинні мати хоча б один відкидний борт (по довжині завантаження). Обов’язкова наявність достатньої кількості натяжних ременів.

Читайте також: Кладка стін з газобетону. Все що потрібно знати

Правила доставки газобетону

  • Щоб уникнути ушкодження газоблоків на місці доставки, знадобляться вилкові автонавантажувачі. Кузов автотранспорту має бути рівним і вільним від сторонніх предметів, щоб палети завантажувалися рівно і безпосередньо на підлогу кузова.
  • Для того щоб унеможливити ушкодження газоблоків під час транспортування, рекомендується використовувати пристосування для захисту кромок. Куточки не дозволяють фіксувальним ременям врізатися у верхній шар блоку і ушкоджувати розташовані нижче шари газоблоку в результаті кочення під час транспортування.
  • Якщо піддони знаходяться на певній відстані один від одного, кожен окремий ряд піддонів з газобетоном має бути зафіксований за допомогою натяжного ременя. Ремінь закріплюють усередині на передбачених для цього кріпленнях, розташованих на навантажувальній поверхні, і натягують із зусиллям.
  • Рекламації, які поступають від покупця, прийматимуться постачальником тільки у разі виконання усіх вимог до процесу вантаження. Найбільш прийнятним варіантом розвантаження матеріалів на об’єкті є використання С-подібного захвата.

Придбати газоблоки Ytong можна у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17. Телефон: (067) 208-08-03.