Новий газобетон Ytong Energo+ відповідає європейським стандартам енергоефективності

У січні 2017 року в Україні з’явився новий найтепліший газобетон Ytong Energo+ з кращого європейського заводу Ytong у Польщі. Цей матеріал призначений для зведення одношарових зовнішніх стін будівель без утеплення.

Ytong Energo+ – найтепліший газобетон з представленого на ринку України. Матеріал має показник міцності на стискання в 2 МПа. Газоблоки Ytong Energo+ доступні в товщині 36,5 см і 48 см.

Елементи товщиною 36,5 см дозволяють зводити одношарові стіни без утеплення, які відповідають новим українським вимогам теплоефективності будівель. При мінімально необхідній величині опору теплопередачі (для найхолоднішої першої зони, до якої відноситься більшість території України, окрім південних областей та Закарпаття) R = 3,3 м2 × К/Вт вони забезпечують значення R = 4,27 м2 × К/Вт.

Використання найширших блоків Ytong Energo+ товщиною 48 см дозволяє будувати навіть пасивні енергоефективні будинки без утеплення. Ці газоблоки відповідають найсуворішим критеріям теплозбереження для стін у житловому будівництві, що вступають в силу в ЄС (Польща) з 2021 року. При необхідній величині коефіцієнта теплопередачі U = 0,20 Вт/м2 × К вони забезпечують значення U = 0,17 Вт/м2 × К. Без сумніву, це матеріал, який творить майбутнє.

Переваги газобетону Ytong Energo+

Блоки з газобетону Ytong Energo+ мають наступні переваги:

  • Цей матеріал є найтеплішим газобетоном з межею міцності на стискання в 2 МПа.
  • Газобетон є теплоінерційним матеріалом із високим рівнем теплоємності. Стіна здатна накопичувати тепло і поступово повертати його в простір приміщень, що допомагає підтримувати стабільну температуру у будівлі.
  • При використанні газобетону з’являється можливість заощадити гроші, час і трудовитрати при будівництві. Немає необхідності в облаштуванні додаткового шару утеплення, а великий розмір блоків прискорює виконання робіт.
  • Газобетон забезпечує високу паропроникність зовнішніх стін будівлі.
  • При використанні газобетону мінімізується поява містків холоду, які сприяють витокам тепла з будівлі.

Технічні характеристики газобетону Ytong Energo+

НайменуванняТовщина, смКоефіцієнт теплопровідності,
λ, Вт/м × К
Коефіцієнт теплопередачі,
U, Вт/м2 × К
Міцність на стискання,
МПа
Ytong Energo+ PP2/0,3480,08550,172
Ytong Energo+ PP2/0,336,50,08550,232

Газобетон Ytong Energo+ поставляється з заводу у польському місті Остроленка, продукція якого вважається найякіснішою у Старому світі. Завод вже декілька разів отримував винагороду кращого, а його вироби випередили продукцію інших європейських виробників за оцінкою декількох параметрів, включаючи такі важливі, як точність розмірів та якість граней і поверхонь блоків. Термін доставки матеріалу сягає 10 днів з моменту замовлення.

Ознайомитись з продукцією Ytong та придбати її можна у Львові на торгівельному майданчику «Максимус Центру» за адресою вул. Городоцька, 300 (територія центру оптової торгівлі «Метро Кеш енд Кері») та на основному складі у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.