На Міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2017» у Львові будуть представлені газоблоки майбутнього від Ytong

Компанія «Максимус Центр» запрошує приватних замовників, інженерів з будівництва і представників компаній для знайомства з новими будматеріалами. Міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна 2017», на якій буде представлений новий газобетон, пройде у Львові з 21 по 24 березня.

Газоблоки на Львівському будівельному форумі

Найбільший весняний будівельний форум Західної України проходитиме у Львівському виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» за адресою вул. Щирецька, 36.

Компанія «Максимус Центр» представить на виставці нові будівельні матеріали – енергоефективний газобетон Ytong Energo+ і Ytong Energo, газоблоки з підвищеною міцністю на стискування Ytong Forte, а також зразки легкого теплоізоляційного газобетону Ytong Multipor.

Окрім цього, відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з іншими технологіями і матеріалами, які використовують для зведення будинків з газобетону. Йдеться про перемички Ytong, будівельний інструмент для роботи з газобетоном і тонкошарові клейові суміші.

Енергоефективне будівництво з газобетону

Технології енергозбереження і норми теплоізоляції – це найважливіші теми, яких торкнеться як будівельна виставка «БудЕКСПО-весна 2017», так і стенд компанії «Максимус Центру». До речі, сам стенд «Максимус Центру» буде виконаний із справжніх газобетонних блоків – тих самих, які рекомендовано використовувати у будівництві енергоефективних будівель.

Фахівці і консультанти з «Максимус Центру» ознайомлять відвідувачів з можливими варіантами будівництва будинків з газобетону, які відповідатимуть не лише українським нормам енергоефективності, що діють з 2013 року, але і європейським стандартам 2015, 2017 і 2021 років.

Так, необхідну товщину газобетону у 36,5 см (мінімум для України) і 48 см (жорсткі вимоги ЄС) можна набрати різними шляхами. Наприклад, за рахунок використання енергоефективних газоблоків чи звичайного газобетону в один шар або шляхом зведення двошарових стін з теплоізоляційного і конструкційного різновидів комірчастого бетону.

При цьому теплопередача і енергоефективність різних варіантів стін однієї і тієї ж товщини може сильно відрізнятися. Детальніші консультації ви легко отримаєте на стенді «Максимус Центру».

Будівельна весна 2017

34-й Міжнародний форум «БудЕКСПО-весна 2017» – найбільша подія західного регіону у будівельній галузі, де будуть представлені зарубіжні лідери ринку і найбільш великі будівельні компанії України. На виставці можна буде отримати повне уявлення про увесь цикл будівництва будинку, починаючи зі створення архітектурного проекту і закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію. Окрім основного напряму на форумі діятиме 12-а Спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах».

Чекаємо на вас на стенді «Максимус Центру» у Львівському виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» за адресою вул. Щирецька, 36 з 21 по 24 березня.