Літня акція. Рулонна штора ARS всього за 650 грн при купівлі мансардного вікна Fakro

Сучасні мансардні вікна – чудове рішення для природного освітлення верхнього поверху котеджу. Їхня конструкція забезпечує необхідну енергоефективність. А сам мансардний поверх вигідно зводити завдяки тому, що будівництво і експлуатація приміщення дешевші порівняно з повноцінним другим поверхом. Але влітку надлишок світла і тепла може створювати незручності.

Для захисту мансардних вікон від сонячного світла незручно встановлювати звичайні штори, жалюзі або ролети, оскільки вони виглядатимуть неестетично і будуть провисати. Набагато краще поставити на нахилену стулку, таку як спеціальна рулонна штора ARS від Fakro.

Читайте також: Вибір похилого мансардного вікна. Основні елементи конструкції

Цей елемент інтер’єру є рулоном тканини, що намотаний на вал із пружиною, прикритий алюмінієвою планкою. Три пари гачків із боків рами дають змогу зафіксувати штору в різних положеннях і відрегулювати інтенсивність сонячного світла в приміщенні.

Висота відкриття штори виставляється вручну, а в разі потреби регулювання на великій висоті можна використати універсальний стрижень ZST від Fakro. По акції при купівлі мансардного вікна Fakro пропонується штора ARS 002 нейтрального кольору, який поєднується з будь-яким дизайном приміщення.

Штора сумісна з мансардними вікнами Fakro розміром 78×98, 78×118 і 78×140 см. Акційна вартість рулонної штори – 650 грн. Акція діє до 31 серпня 2017 року.

Придбати мансардні вікна Fakro можна у Львові, вул. Городоцька, 300 («Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.