Хітовий клінкер, або найпопулярніші цегляні тенденції

Клінкерна цегла, клінкерна та фасадно-облицювальна плитка належать до будівельних матеріалів, які найбільш охоче вибирають інвестори. Їх беззаперечні технічні переваги, такі як витривалість, стійкість кольору та низьке водопоглинання, залишаються незмінними. Натомість змінюються найбільш популярні кольори, форма і структура зовнішньої поверхні. Компанія Röben акцентує увагу на модних цегляних тенденціях та пропонує сьогодні цеглу холодних сірих, бежевих та чорних відтінків, а також цеглу і плитку видовженої форми.

Завдяки сучасним технологіям зараз можна виготовити цеглу практично будь-якого кольору, розміру та з будь-якою поверхнею, при чому без втрати високих технічних параметрів. Це цілком відповідає стилістичним тенденціям даного часу. Все частіше клієнти роблять ставку на індивідуальний характер композицій та прагнуть використовувати більш сучасні та міцні вироби.

Faro, сіра розтушована гладка Ставка на мінімалізм

Червоні, пісочні та бордові клінкерні стіни можна побачити все рідше. Оскільки сучасний світ надає перевагу стилю мінімалізм, останнім часом актуальність набирає цегла темних і холодних кольорів. Так, найбільш популярними стають сірі, чорні та графітні відтінки, іноді із сріблястим блиском, а також білі. Особливої уваги заслуговує клінкерна цегла Faro. Вона доступна у чотирьох кольорах, витриманих у сучасному стилі. А завдяки винятковій обробці зовнішньої поверхні цей матеріал підходить не тільки для фасадів, а й для створення оригінального інтер’єру.

Chelsea, базальт розтушована LDF Інший вимір

Сучасне обличчя клінкеру – це не тільки більш багата палітра кольорів, але й видовжена форма цегли формату LDF (290×90×52 мм). Це рішення дозволяє змінити композицію елементу, оптично роблячи його стрункішим та надаючи йому більш сучасного характеру. Цегла нестандартного розміру добре виглядає також на окремій стіні або її фрагменті. Створені таким чином деталі чудово компонуються з дерев’яними, скляними, металевими елементами та тиньком. Втеча від стандартного розміру дозволяє довільним способом створювати оригінальні та нешаблонні елементи дизайну.

Aarhus, пісочно-біла розтушована Виразність

Оригінальна обробка зовнішньої поверхні – це один з найбільш важливих елементів модної цегли. Вже не тільки гладка, але й зістарена, рифльована та ніби зроблена вручну цегла потрапляє на фасади і в середину домів. Наприклад, колекція цегли і плитки Aarhaus характеризується нерівними краями та шорсткою поверхнею. Ії обирають як шанувальники традиційного стилю, так і більш сучасного. Це універсальна цегла, оскільки вона має не тільки приємні для ока кольори, але й дуже високі технічні параметри.

Наш вибір
Faro, сіра розтушована гладка Faro, сіра розтушована гладка – цегла, відтінок кольору якої змінюється в залежності від освітлення. Чудово підходить як для фасаду, так і для інтер’єрів. Може застосовуватися, наприклад, в кухні, оскільки характеризується дуже низьким водопоглинанням (~1,5%), стійка до бруду.
Chelsea, базальт розтушована LDFChelsea, базальт розтушована LDF – має нерегулярну структуру з вертикальним рифленням. В її колористиці представлена графітна основа, сріблясті тіні та бежеві акценти. Найбільше підходить для фасадів та інтер’єрів, наприклад довкола комину, або для обробки стіни, яка відділяє одну зону кімнати від іншої.
Aarhus, пісочно-біла розтушованаAarhus, пісочно-біла розтушована – клінкерна цегла з нерівними краями і структурою зовнішньої поверхні, яка нагадує поверхню каменю. Чудово підходить для всіх рішень, де неповторний характер клінкеру повинен підкреслити переваги проекту. Водопоглинання цієї цегли сягає максимально 1,5%.

Ознайомитись із вишуканою гамою варіантів клінкерної цегли Röben та придбати її можна у Львові на новому торгівельному майданчику Максимус Центру за адресою вул. Городоцька, 300 (територія центру оптової торгівлі «Метро Кеш енд Кері») та на основному складі у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.