Утеплювач з каміння. Особливості та переваги мінеральної вати

Сучасне будівництво не можна уявити без застосування такого матеріалу, як базальтовий утеплювач (мінеральна вата). І це не дивно, так як складно відшукати більш відповідний матеріал, який дозволяє створити сприятливу температурну в середині будівлі. У холодну пору року він допомагає зберегти тепло, а в влітку захищає приміщення від спеки.

Найвищі теплоізоляційні властивості цього матеріалу, а також видове різноманіття (рулонна мінвата чи мінеральна плита), і, як наслідок, зручність застосування, дозволяють йому все впевненіше витісняти з будівельного ринку такі традиційні різновиди утеплювачів як екструдований пінополістерол, скловата і пінопласт.

Особливості базальтової мінеральної вати

Базальтова мінеральна вата – це гідрофобна і негорюча теплоізоляція на основі порід базальтової групи. Вона відмінно підходить для застосування при будівництві, реконструкції або утепленні будинків. Мабуть, це найкращий вибір для утеплення будівельних конструкцій, промислового обладнання та теплотрас. Мінеральний утеплювач не горючий, не вбирає вологу, експлуатується навіть при високих температурах. Базальтова ізоляція прекрасно витримує будь-які механічні навантаження. Такого роду утеплювачі володіють найкращими звукоізоляційні властивості і доступною вартістю.

Читайте також: Утеплення мінеральною ватою. Вибір і покупка утеплювача

Сьогодні виробництво мінеральної вати виконується на високотехнологічному обладнанні з застосуванням новітніх розробок. «Максимус Центр» безпосередньо співпрацює з виробниками продукції, що істотно знижує вартість мінеральної вати, а значить і кінцеву ціну за мінвату за куб у Львові за прайсом для покупців нашої компанії.

Мінеральний утеплювач широко застосовується як при дрібних ремонтних роботах, так і при будівництві великих об’єктів. Базальтові утеплювачі взагалі не мають ніяких обмежень по застосуванню. Утеплення мінеральною ватою вже давно практикується у всіх регіонах України. Адже базальтовий утеплювач – це найкращий вибір для утеплення несучих стін, підвалів, балконів, мансард, покрівлі, резервуарів, стель, вентиляційних шахт, трубопроводів теплотрас.

Часто рішення про використання такої ізоляції приймається не тільки з міркувань її властивостей, але й тому, що багато інших матеріалів не можуть працювати в подібних умовах, де можна використовувати мінвату. Вона настільки не гігроскопічна, хімічно, біологічно інертна, що її застосовують навіть у гідропоніці – для вирощування рослин без грунту. Звичайно ж, матеріал з такими властивостями цілком можна використовувати для утеплення труб теплотраси, підвалів або приміщень з більш агресивними середовищами.

Читайте також: Утеплення стін. Основні способи теплоізоляції фасадів

Ми пропонуємо базальтовий утеплювач від провідних виробників – Кнауф, Роквулл, Термолайф. Варто відзначити, що він виготовляється тільки з натуральних компонентів, тобто з порфіриту і базальту. Саме використання порфіриту і базальту при виробництві забезпечує рівень модуля кислотності мінвати 1,8. Завдяки процесу кисневого дуття, що використовується при виготовленні плит, температура розплаву досягає 1550 °С, що і є неодмінним показником динамічних властивостей та в’язкості розплаву, які, власне, і визначають якість матеріалу.

Оскільки мінвата, яку за доступною ціною за м3 можна купити у Львові, складається з дрібних волокон, оброблених за новітньою технологією, то і коефіцієнт теплопровідності плит базальтового утеплювача також є перевагою матеріалу. Вони не тільки чудово тримають тепло і при цьому не пропускають вологу, при 10% деформації показник міцність на стиск становить всього від 0,04 до 0,12 МПа, що свідчить про перевагу по міцності над іншими базальтовими утеплювачами.

Читайте також: Утеплення даху. Технологія теплоізоляції мінеральною ватою

Переваги мінеральної вати

Таким чином, немає нічого дивного, що мінвата завоювала таку високу популярність, так як вона має низку переваг:

 • Висока пожежобезпечність, оскільки цей матеріал складається з базальтових волокон, здатних витримувати вплив температури до тисячі градусів. При цьому утеплювач не плавиться, стаючи своєрідною перешкодою від вогню.
 • Забезпечує відмінну температурну ізоляцію, зберігаючи прохолоду влітку і тепло взимку.
 • Відштовхує вологу і має високу паропроникність, завдяки чому вона може огороджувати комунікації і приміщення від зайвої вологості і виводити в той же час зайвий пар.
 • Поглинання шуму. Завдяки своїй пористій структурі мінвата є хорошим звукоізолятором, тим самим забезпечуючи додатковий комфорт в приміщенні.
 • Стійкість до деформації та механічних пошкоджень. У структурі утеплювача частина волокон розташована вертикально, що надає йому жорсткість, захищаючи від серйозних деформацій.
 • Екологічність. Матеріал виготовляється з натуральних компонентів – базальтових волокон, отже, він не несе шкоди здоров’ю людей. Непрямим чином використання мінеральної вати позитивним чином позначається на стані навколишнього середовища, так як при її застосуванні знижуються витрати на обігрів приміщення взимку і на його кондиціонування влітку .

Завдяки тому, що сьогодні можна купити мінвату у Львові від виробника, ви істотно заощадите свої кошти, а також отримаєте гарантію якості, оскільки продукція, що ми пропонуємо, сертифікована і відповідає всім ДСТУ і нормам.

Читайте також: Утеплення підлоги в приватному будинку. Як теплоізолювати перекриття

Застосування мінеральної вати

Мінеральні плити використовуються при реконструкції, модернізації, будівництві, ремонті будівель, незалежно від ступеня вогнестійкості будівель і їх типу. Всі об’єкти реконструйовані, збудовані або модернізовані за допомогою таких будматеріалів володіють підвищеною комфортністю, оскільки мають високі акустичні і теплозахисні показники.

Переваги мінплит:

 • високі теплоізоляційні властивості;
 • гідрофобний і негорючий матеріал;
 • мінеральна вата володіє високою стійкістю до органічних речовин;
 • міцні на стиск, прості в обігу;
 • працюють в широкому діапазоні температур від -55 до +400 ° С;
 • хороший звукоізолятор для стін, підлоги і стель.

Плюси зовнішньої теплоізоляції:

 • забезпечує найвищий рівень енергозбереження;
 • підвищується звукоізоляція стін;
 • застосовується як на на реконструйованих, так і знову споруджуваних будинках;
 • зниження витрат на опалення;
 • зниження навантаження на фундамент, завдяки влаштуванню зовнішніх стін найменшою товщини;
 • збільшується термін служби стін.

Можливо, вам буде цікаво дізнатися, скільки коштує мінвата? Купити мінеральну вату за доступною ціною за м3 у Львові можна у нас. Прайс лист на мінвату ви знайдете на нашому сайті. Вартість мінвати у Львові прийнятна і доступна для багатьох. Продаж мінвати здійснюється оптом (дрібним і великим). Вся мінеральна вата є вогнетривким і екологічно чистим матеріалом.

Контактний телефон: (067) 218-08-22