12 стильних фасадів із фіброцементним сайдингом Cedral

фіброцементний сайдинг

Сухий метод облицювання фасадів із утепленням будинку мінеральною ватою і облаштуванням вентильованого проміжку між облицюванням і стіною стає все більш популярним. Переваги такої технології – не тільки всесезонний монтаж і найкращі показники теплоізоляції будівлі, а й величезні можливості декоративного оформлення. Наприклад, чудово виглядають навісні системи з фіброцементним сайдингом Cedral.

Армовані фіброволокном панелі сайдингу Cedral монтують на зовнішню стіну будинку без використання розчинів, сухих сумішей, ґрунтовок та інших рідких матеріалів. Для установки навісного фасаду достатньо закріпити на стіні дерев’яну обрешітку або металеву підсистему, до якої і кріплять фіброцементні панелі.

Відсутність мокрих процесів забезпечує можливість монтажу в холодну пору року і дозволяє підійти до облицювання виважено і не поспішаючи. Іноді навіть вдається заощадити на сезонному зниженні оплати робітників. Інша важлива перевага навісної системи – вентильований зазор у 20-30 мм між зовнішньою стіною (або системою утеплення) і облицюванням. Шар повітря дає можливість додатково поліпшити теплотехнічні характеристики будівлі і збільшує термін служби зовнішнього облицювання.

Фіброцементний сайдинг CedralСам по собі фіброцементний сайдинг теж виділяється серед доступних альтернатив навісних фасадних систем із використанням, скажімо, металевих або вінілових панелей чи дерев’яної вагонки. Матеріал забезпечує довговічність у 50 років і більше, практично не вимагає витрат на обслуговування і очищення фасаду під час експлуатації, не піддається гниттю і корозії, відрізняється малою вагою і простотою монтажу.

 • Вартість фіброцементного садингу Cedral – від 640 до 1050 грн/м2.
 • Термін постачання: 2-3 тижні.
 • Країна-виробник: Бельгія.

Топ-12 фасадів із фіброцементним сайдингом

Варіант 1. Cedral Click Smooth C50, темний мінерал

Варіант 1. Cedral Click Smooth C50, темний мінерал

Один із двох варіантів фіброцементного сайдингу – тип Smooth – відрізняється гладкою поверхнею зовнішньої сторони панелей. Елементи можна встановлювати на будь-які матеріали для стін, включаючи газобетон (на фото), цеглу або дерево. Надійність монтажу забезпечують в тому числі добірні елементи і профілі для дверних і віконних прорізів.

Варіант 2. Cedral Click Smooth C51, сріблястий мінерал

Варіант 2. Cedral Click Smooth C51, сріблястий мінерал

Система Cedral Click має спеціальні виступи і пази на торцях панелей, що дозволяє оформити фасад у вигляді рівної стіни з кріпленням планок стик в стик. Разом із тим зовнішній вигляд будинку, побудованого з СІП-панелей (на фото), принципово не відрізнятиметься від котеджів із важких кладочних матеріалів.

Варіант 3. Cedral Click Wood C01, білий мінерал

Варіант 3. Cedral Click Wood C01, білий мінерал

Класичний білий фасад у нейтрально-холодній гамі відмінно поєднується з графітовим кольором покрівлі та цоколя будинку. Зверніть увагу, що текстура дерева панелей Wood надмірно не кидається в очі, але при найближчому розгляді планок можна побачити ніжний малюнок масиву кедра в розрізі.

Читайте також: Фіброцементний сайдинг – унікальне рішення для сухого облицювання фасадів

Варіант 4. Cedral Lap Wood C02, сонячний ліс

Варіант 4. Cedral Lap Wood C02, сонячний ліс

В даному разі використаний класичний різновид фіброцементного сайдингу Cedral Lap, що припускає монтаж «ялинкою». Панелі нейтрально-теплого кремового кольору з текстурою дерева встановлені внапусток із перекриттям 30 мм.

Варіант 5. Cedral Lap Wood C05, сірий мінерал

Варіант 5. Cedral Lap Wood C05, сірий мінерал

Один із кращих відтінків нейтрально-холодної гами з групи «Мінерали» відмінно поєднується з білим оформленням вікон і парадних дверей. Під час експлуатації фіброцементні вироби не розсихаються і не набухають, до того ж виробник гарантує 10-річну стійкість кольору виробів.

Варіант 6. Cedral Lap Wood C21, коричнева глина

Варіант 6. Cedral Lap Wood C21, коричнева глина

Фіброцементний сайдинг добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами і технологіями, включаючи мокрі системи утеплення стін. Наприклад, тут мансардний поверх невеликого будинку з газобетону облицьований теплим коричневим сайдингом із групи «Земля», який контрастно виділяється на тлі білої штукатурки першого поверху.

Читайте також: Вентильовані фасади з мінеральною ватою: монтаж фіброцементного сайдингу

Варіант 7. Cedral Lap Wood C30, тепла земля

Варіант 7. Cedral Lap Wood C30, тепла земля

Ще один цікавий варіант оформлення мансардного котеджу з поєднанням навісної і мокрої системи примітний тим, що сайдинг тут змонтований не горизонтально, а вертикально. Подібна методика монтажу отримала менше поширення, тому вона дає можливість нестандартно обіграти зовнішній вигляд будівлі.

Варіант 8. Cedral Lap Wood C32, бура земля

Варіант 8. Cedral Lap Wood C32, бура земля

Дуже цікаво виглядає не тільки котедж, а й група будівель, включаючи допоміжні і підсобні споруди, оформлені в одному стилі. Наприклад, ці чудові будиночки з фасадами тепло-коричневого кольору чудово поєднуються з яскраво забарвленим парканом.

Варіант 9. Cedral Lap Wood C50, темний мінерал

Варіант 9. Cedral Lap Wood C50, темний мінерал

Фіброцементним сайдингом можна оформити не весь будинок, а тільки його частину. Наприклад, прибудову у вигляді веранди чи тераси або балкон. В цьому разі іншу частину будинку добре теж облицювати натуральними матеріалами, наприклад цеглою, каменем, металом або склом.

Читайте також: Легке сухе утеплення: навісні вентильовані фасади з мінеральною ватою

Варіант 10. Cedral Lap Wood C52, перловий мінерал

Варіант 10. Cedral Lap Wood C52, перловий мінерал

На Заході нерідко можна зустріти цілі групи будинків, оформлених фіброцементом у схожому стилі. Це може бути відразу кілька будівель котеджного містечка або ряд приватних квартир у таунхаусі. При цьому колір фасадів може бути як однаковим, так і повністю відмінним від сусідів.

Варіант 11. Cedral Lap Wood C55, кремова глина

Варіант 10. Cedral Lap Wood C52, перловий мінерал

Оформлення фасадів класичних будинків зі скатним дахом зазвичай продумують у поєднанні з кольором покрівельного матеріалу та інших конструкцій. Наприклад, тут глиняний колір зовнішньої стіни будинку чудово поєднується з м’якою черепицею і невеликою огорожею по периметру котеджу.

Варіант 12. Cedral Lap Wood C61, червона земля

Варіант 10. Cedral Lap Wood C52, перловий мінерал

Яскраво-червоний фасад із контрастними білими вікнами і водостоками органічно впишеться в будь-який природний або міський ландшафт. В цьому разі фіброцементом облицьований затишний каркасний котедж невеликої площі.

Як придбати фіброцементний сайдинг

При бажанні купити фіброцементний сайдинг Cedral можна обрати такі варіанти панелей.

Сайдинг Cedral Click

 • Тип Wood (під дерево) або тип Smooth (гладкий)
 • Розміри: 3600×186×12 мм
 • Країна-виробник: Бельгія.
 • Термін постачання: 2-3 тижні.
 • Вартість 1050 грн/м2

Сайдинг Cedral Lap

 • Тип Wood (під дерево) або тип Smooth (гладкий)
 • Розміри: 3600×190×10 мм
 • Країна-виробник: Бельгія.
 • Термін постачання: 2-3 тижні.
 • Вартість 640 грн/м2.

Ознайомитись зі зразками продукції можна на торгівельних стендах «Максимус Центру».

Читайте також: Зовнішнє облицювання газобетону: навісні вентильовані фасади

Придбати фіброцементний сайдинг Cedral та інші будівельні матеріали можна у Львові, вул. Городоцька, 300 (територія «Метро Кеш енд Керрі») та у м. Дубляни, вул. Львівська, 17.